bugün

entry'ler (471)

fizyden soğuma nedenleri

bu başlığı okumam.

limp bizkit

Ergenlik cagina gelmis gencin rap mi rock mi rap mi rock mi lan derken mtv de gorup aha budur abi diyerek dinlemeye basladigi gruptur. O caglarda ozentiligin dibine vuran bunyelere birebir gelir. Ha bide linkin park vardi. Al birini vur otekine.

limp bizkit

Ne üdüğü belirsiz bir turde muzik yapan aptal grup. Sevenlere saygiar.

kelly brook

(bkz: igrenc gorunmek)

10 kişi birden dalsa yapılacaklar

(bkz: hilal cebeci) 10 20 gider bence.

uludağ üniversitesi 2011 bahar şenlikleri

inna nın katılacağı şenliktir.

video chat

videolu chat işte.

twitter

an itibariyle kafayı yemiş olup hizmet veremeyen sosyal paylaşım sitesi.

pkk üzerinden kürtlere küfür eden yazarımsılar

pkk lılar çerkez mi? sorusunun sorulması gerektiğini düşünüyorum şuanda. *

100 mekik 50 şınav çekemeyen erkekle sevgili olmak

100 mekik ve 50 şınav çeken, fakat sevgilisi olmayan, bu sporu evinde 31 çekerek sürdüren erkek olmaktan çok daha iyi olan durumdur.

karşıdan gelen çarşaflının bomba olma ihtimali

çarşaf açılmadan bilinemeyecektir. ihtimal bir paranın havaya atılması ve sonucunda yazı veyahut tura gelmesiyle aynıdır.

justin bieber dinleyen mal insan

severek dinliyorum, sanırım malım. bunu anlamama yardımcı oldu başlık, teşekkürler sana.

kız kardeşi justın bieber dinlerken yalakamak

Başlıktaki yazım hatasını bizzat düzeltmem gerekirse kız kardeşi justin bieber dinlerken yalamak olurdu, öyle düşünerek cevap vermek gerekirse, iğrençliğin dibine vurulan durum olurdu, hem sevişirken justin dinlemek hemde kız kardeşi yalamak açısından. iğrençsin.

soktuğumun moderatörleri

Hoşuna gitmeyen entrylerle karşılaştıklarında bir süpriz gibi çaylaksınız yazısıyla sizi cezalandırmaya çalışan boş kafalı topluluktur. benim sizin gibi oğullarım yok.

selam kürdistan dağlarındaki kardeşlerime

ölmekte olan bir teröristin son sözleridir.

mutluluk

şu dönemde olmayan duygu, varsada gerçek olmayan, gerçek olduğunu sandığımız, aslında hissettiğimizin tam da "o " olmadıgı duygu.

çok eskide kaldığını hissediyorum. ne elde edersem edeyim, ne kadar büyük olursalar olsunlar elde edilenlerin beni mutlu ettiklerini hissedemez oldum eskiden olduğu gibi, çocukluğumda kaldığı gibi.

benim için esas mutluluk mazide kalmış görünüyor. iphone dan her istediğim şarkıyı dinleyebilmek, her istediğim oyunu oynayabilmek, her istediğim anda sevdiklerimi arayabilmek, resimlerine bakabilmek değil, pazar geceleri geleceğe dönüş filmini seyretmekti mutluluk.

rift

trion un beta versiyonu ve eventleri halen devam eden yeni online oyunu.

terk eden sevgiliye yapılacak pislikler

sike takmamaktır. *

ilk buluşmada osurmak

2. ve nice buluşmaların önünü kesen harekettir.

murders in the rue morgue

in flames in mükemmel coverı sayesinde hayranı olduğum parçadır. in flamese olan saygım bir basamak daha arttı.