1. 1.
    ing. tirtil
    1 ... aftermath
  2. 2.
    devasa buyuklukte is makinalari ureten sirket
    2 ... cell-im
  3. 3.
    bazen bacak bile kurtarabilen çok amaçlı pek marifetli bot.
    ayağının üzerinden asfalt silindiri geçen bir arkadaşımın ayağı bu ulvi bot sayesinde kurtulmuştu.
    konu ile alakalı değil ama o olaydan sonra bir şekilde olay her aklıma geldiğinde kendime şunu sormak alışkanlık haline geldi bende o yüzden geleneği bozmayıp gene sorayım;
    bir insanın ayağının üzerinden asfalt silindiri nasıl geçer yahu?
    asfaltın üzerinde güneşlenmiyormuş benim marslı arkadaşım
    sadece yürüyormuş...
    ve yürürken hem de arkadan altına almış silindir bunu.
    ha bir de silindirin şöförüne 15 dk önce telefonunu ödünç vermiş benim arkadaş
    adam oğlunu arasın diye...
    karşılığı bu muymuş yahu...
    olayı her düşündüğümde yada kollektif olarak düşündüğümüzde bu ödünç telefon olayını da mutlaka yad ederiz.
    5 ... sıçtırtma lamasına
  4. 4.
    türkiye distributorlüğünü borusan makinanın yaptığı şirket.
    ... veritaserum
  5. 5.
    iş makinalarının mercedesi tabir edilen marka.
    ... veritaserum
  6. 6.
    http://www.cat.com
    ... dalton ana
  7. 7.
    şahane botlar üreten firma. ortalama 160-170 YTL YE BiRKAÇ YIL BOYUNCA SORUNSUZ GiYEBiLECEĞiNiZ SAĞLAM BiR BOT ALABiLiRSiNiZ BU MARKADAN.
    2 ... leblebi tozunun hastasiydim
  8. 8.
    piyasaya gore pek ucuz olmasa da, kavga aninda yaninizda levye ya da kafa yarici bir aletiniz yoksa uzulmenize gerek kaldirtmayan ayakkabi firmasi. zira, botlari bir tas ya da tugladan farksizdir. kafaya firlatmak icin birebirdir. saka bir yana, gercekten de saglam botlar ureten firmadir.
    1 ... faidelibilgi
  9. 9.
    muhteşem saat modelleri olan markadır. (bkz: cat)
    ... zeki yaratik
  10. 10.
    sadece botları değil, casual ayakkabı modelleri de şahanedir. benim gibi bir ayakkabı katiline bile 2 yıldır dayanma başarısını göstermiş jakar diye bir modeli vardır ki, 1995 yılında aldığım adidas streetball'umdan bu yana aldığım en iyi ayakkabı ilan etmişimdir.
    1 ... david brent