bugün

entry'ler (493)

ecem çırpan

türkiye güzelidir.

şimdiki halini bilmem fakat bir zamanlar şöyleymiş: (+18)

görsel

tivibu

Aklı olan insanın bulasmamasi gereken zimbirti. Bir adet smart tivi bir adet de internetiniz varsa bu zimbirtiya ihtiyac duymanız mümkün değil.

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

cepheye göre değişir. ön cenahtan bakılıyorsa ilk olarak yüz bölgesine yüz bölgesinde de gözlere bakılır, bu fizik kanunu gibi bir şey. gözlerden sonra kendi adıma saçlar, burun ve dişler gelir. yok arka cenah görüş açısındaysa kimse kusura bakmasın o göte bakılır arkadaş.

yeni zelanda

ülkemiz diplomasisinin vize kaldırma furyasında gözüne kestirdiği son ülkelerdenmiş. türk hava yollarının BANGKOK aktarmalı istanbul-auckland uçağıyla gidiş-dönüş 4740 tl ye vizesiz seyahat edebileceğimiz ülkeler arasına girer inşallah ne diyelim. nihayet adam akıllı bir ülke.

ntvmsnbc

içlerinde garanti bankasınında bulunduğu rekabet kurulunun 12 banka hakkındaki rekabet ihlali nedeniyle verdiği idari para cezası haberini tabiri caizse görmemiştir. fakat patrona yalakalık yapmaya gelince de hiç bir fırsatı kaçırmaz. öyle bir haber sitesidir işte.

zenginin çok zengin fakirin daha fakir olduğu ülke

(bkz: gini katsayısı)

okunması tavsiye edilen bölümler

akdeniz üniversitesi işletme bölümünü tabiri caizse yatarak bitirip imkbye girip beş milyar maaşla çalışan adamlar tanıyınca çok da siklenmemesi gereken tavsiyelerdir. mesleğim mi olsun işim mi olsun tarafına gelince işler hepten karışmaktadır.

e kitap

sadece türkiyede basılı kitaptan daha pahalı satılmaktadır.

htc one x

Son güncellemeyle wireless bağlantısının sıkıntı yaşattığı alettir. Ne kadar da mutlu mesuttuk halbuki. Bir bilen varsa el atarsa mesut olacağım.

geneleve giden erkek

genelevde çalışan kadından hiç bir farkı yoktur.

bekaret delisi adamlar

bekaret delisi kadınlara aitdirler.

kimberly wyatt

aşağıdaki pozu verebilmiş sanatçıdır.

görsel

penisi vajinadan üstün kılan özellik

Ayakta işemeye imkan tanimasidir.

norgunk yayıncılık

sitesinin şöyle bir ekran görüntüsü vardır.

görsel

eddie vedder

ismini sol framede görünce açıp society dinlettiren adamdır.

kelebeğin rüyası

kıvanç tatlıtuğun taşıyışındanmıdır bilinmez kıyafetlerin müthiş olduğu filmdir. o bu değilde o zamanlarda böyle giyiniliyorsa şimdi giydiklerimiz çuval falan heralde.

erkekleri çekici yapan detaylar

kimse para yazmamış azıcık samimi olun arkadaş.

deep web

sırf meraktan girdim baktım, ingilizce olmayınca hiç bir bok bulamadım sıkıldım çıktım. az sonra polis falan gelmez inşallah.

japon tarzı milliyetçilik

en pragmatist milliyetçiliktir. belki de tek pragmatik milliyetçiliktir.

crystal tovar aragon

meksika parlamentosunun 23 yaşındaki üyesi. giyim kuşamıyla ülkesinin gündemindeymiş.

görsel