1. 1.
  75 doğumlu aktör. oldukça yetenenekli bir oyuncu, genelde yan rollerde oynar ama yeteneğini gösterir. ocean s serisi başta olmak üzere birçok filmde görmüşüzdür kendisini.

  joaquin phoenix kadar olmasa da severim bu abiyi. ben affleck bunu abisi olur, ki yeteneği vesaire ile abisinden kat kat iyi. to die for da yirmi yaşlarını görürüz joaquin ile beraber, süperdir zaten. good will hunting de de gördük kendisini, zaten abisinin filmi. en son coward robert ford olmuş, brad pitt karşısında, orada da iyi iş çıkarmıştır kesin.

  joaquin phoenix in kız kardeşi ile evli şu an, bu da başka bir gereksiz bilgi.
  3 ... paradigma
 2. 2.
  abisi ben affleck'in izinden giderek hollywood'da tutmaya ve tutunmaya çalışan, boğazında bir el varmış gibi boğuk çıkan sesi mutlaka dublajlanması gereken oyuncu.
  1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  the assassination of jesse james * adlı filmde yardımcı oyuncu olarak oscar ı hak edecek bir oyunculuk sergilemiştir... *
  3 ... octavio
 4. 4.
  ekranda görününce bişeye benzemeyen, tavşan dişli bir oğlanken; oynamaya ve konuşmaya başladığında gerçekten aktör olan bir adam. özellikle jesse james suikasti ' nde ve kızımı kurtarın ' da kendini aşıyor.
  3 ... zargana
 5. 5.
  sesinde sanki marlon brando esintilerini aldığım, oyunculuğu on numara olan aktördür.abisi iyi yetiştirmiştir bunu.yönettiği "gone baby gone" filminde kardeşine güvenerek başrol vermesinin sebebi de budur.
  1 ... aybekut
 6. 6.
  the killer inside me filminde jessica alba yı kemerle dövmüştür.

  (bkz: elin kırılsın köpek)
  ... thebalkanboy
 7. 7.
  bugün 37 yaşına girmiş aktördür. oyunculuğu iyi olsa da nedense hiç beğenmediğim bir aktördür.
  ... freedom cannot wait
 8. 8.
  (d. 12 Ağustos 1975) ABD'li oyuncu. Aktör Ben Affleck'in kardeşidir.
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 9. 9.
  Tam adı caleb casey mcguire affleck-boldt olan, 12 ağustos 1975 doğumlu amerikalı aktör/yönetmen/senarist/yapımcı. 1.75 boyundadır, 1oscarı/58 ödülü bulunuyor. Ayrıca altın küre ve bafta ödüllerinin de sahibidir. Şu ana kadar 39 filmde yer aldı. 3 filmin senaristliğini/4 filmin yönetmenliğini üstlendi. Bu seneki 89 oscar töreninde "en iyi erkek oyuncu" oscarına aday oldu ve kazandı, 2008 de "en iyi yardımcı erkek oyuncu" oscar'ına aday olmuştu. Robert ford karakterini harika canlandırmasına rağmen adaylıkla yetindi.

  konuşma tarzına ve ses tonuna bayılıyorum, bu ikisine bakışları da eklenince çok çekici olabiliyor. Üstelik dünyanın en yorgun ve bezgin adamı gibi takılmasına rağmen.. böyle her şeyden yılmış bıkmış gibi konuşmuyor mu!
  Abisi ben affleck'den bin kat daha yeteneklidir, ayrıca mal bakışlı uyuz tipli ben'den daha hoş. bir de göz rengi şahane ve ilginç, mavinin kapladığı yeşillik gibi casey affleck
  4 -4 ... bozuk sokak lambasi
 10. 10.
  Oscar'ı alacağını düşündüğüm kişi.
  ... frankie fuckin four finger