bugün

manchester by the sea filminde başrol oynamış ve genelde minimal oyunculuğuyla gayet başarılı bir performans sergilemiştir.
şu aralar abd de Cinsel tacizle suçlanmaktadır.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Manchester by the Sea'de ki performansını görünce favorilerimden birisi oldu. Zaten seviyordum da bu film ile tamamen arttı sevgim. Oscar'ı da sonuna kadar hak etti. Sesi de çok kaliteli, yakışıklı bir aktör. Boydan kaybediyor Tom Hardy gibi.
Oskar almasına çok sevindiğim oyuncu. sahneye çıktığında eli ayağı birbirine girdi, ve konuşmayı lee chandler kıvamında yaptı.
en iyi erkek oyuncu. bence film süperdi. hak etti.

görsel
Bileğinin hakkı ile almıştır görsel

Bir de arkadaş bu nedir ya? Oscar alacakları dönemde Neden erkekler mağara adamına dönüp, kadınlar çirkinleşir ki?
abisinden torpilli eheh. sizin de abiniz ben affleck olsa siz de torpilli olurdunuz. adamin abisi koskoca batman boru degil.
An itibari ile en iyi erkek oyuncu oscarının sahibi olmuştur.
jest ve mimikleri ben affleck'in kat be kat üstünde olan bir oyuncudur. şahsen şu sahnede izleyiciye duyguyu gayet net vermiş olduğünu düşünüyorum. konuşmadan da sergilenebilen hareketler dizisi kısa ve net:

http://www.youtube.com/watch?v=vfv_7mO0M1M
abisi ben affleck in gölgesindedir zannımca.
Tam adı caleb casey mcguire affleck-boldt olan, 12 ağustos 1975 doğumlu amerikalı aktör/yönetmen/senarist/yapımcı. 1.75 boyundadır, 1oscarı/58 ödülü bulunuyor. Ayrıca altın küre ve bafta ödüllerinin de sahibidir. Şu ana kadar 39 filmde yer aldı. 3 filmin senaristliğini/4 filmin yönetmenliğini üstlendi. Bu seneki 89 oscar töreninde "en iyi erkek oyuncu" oscarına aday oldu ve kazandı, 2008 de "en iyi yardımcı erkek oyuncu" oscar'ına aday olmuştu. Robert ford karakterini harika canlandırmasına rağmen adaylıkla yetindi.

konuşma tarzına ve ses tonuna bayılıyorum, bu ikisine bakışları da eklenince çok çekici olabiliyor. Üstelik dünyanın en yorgun ve bezgin adamı gibi takılmasına rağmen.. böyle her şeyden yılmış bıkmış gibi konuşmuyor mu!
Abisi ben affleck'den bin kat daha yeteneklidir, ayrıca mal bakışlı uyuz tipli ben'den daha hoş. bir de göz rengi şahane ve ilginç, mavinin kapladığı yeşillik gibi görsel
(d. 12 Ağustos 1975) ABD'li oyuncu. Aktör Ben Affleck'in kardeşidir.
bugün 37 yaşına girmiş aktördür. oyunculuğu iyi olsa da nedense hiç beğenmediğim bir aktördür.
the killer inside me filminde jessica alba yı kemerle dövmüştür.

(bkz: elin kırılsın köpek)
sesinde sanki marlon brando esintilerini aldığım, oyunculuğu on numara olan aktördür.abisi iyi yetiştirmiştir bunu.yönettiği "gone baby gone" filminde kardeşine güvenerek başrol vermesinin sebebi de budur.
ekranda görününce bişeye benzemeyen, tavşan dişli bir oğlanken; oynamaya ve konuşmaya başladığında gerçekten aktör olan bir adam. özellikle jesse james suikasti ' nde ve kızımı kurtarın ' da kendini aşıyor.
the assassination of jesse james * adlı filmde yardımcı oyuncu olarak oscar ı hak edecek bir oyunculuk sergilemiştir... *
abisi ben affleck'in izinden giderek hollywood'da tutmaya ve tutunmaya çalışan, boğazında bir el varmış gibi boğuk çıkan sesi mutlaka dublajlanması gereken oyuncu.
75 doğumlu aktör. oldukça yetenenekli bir oyuncu, genelde yan rollerde oynar ama yeteneğini gösterir. ocean s serisi başta olmak üzere birçok filmde görmüşüzdür kendisini.

joaquin phoenix kadar olmasa da severim bu abiyi. ben affleck bunu abisi olur, ki yeteneği vesaire ile abisinden kat kat iyi. to die for da yirmi yaşlarını görürüz joaquin ile beraber, süperdir zaten. good will hunting de de gördük kendisini, zaten abisinin filmi. en son coward robert ford olmuş, brad pitt karşısında, orada da iyi iş çıkarmıştır kesin.

joaquin phoenix in kız kardeşi ile evli şu an, bu da başka bir gereksiz bilgi.