biscolata fabrikasında ki insan üstü hamur yoğuran yaratık. kendisini dünyanın en yağuşuklu erkeği ilan ediyorum.

[görsel ]
[görsel ]

biscolata stix facebook sayfasından bi kaç alıntı:

--spoiler--
kız:Allah sahibine bağışlasın. Çok değil 1 tanede bize bağışlasa fena olmaz
kız: oha çok yakışıklı bu:D
kız: tabii yaa cenneti görmek için illa ölmek gerekmiyor
erkek: bumu cok yakısıklı pehh
kız: KızLar saLLayıN sayFaya kaRışaN şu kıSkaNç erKekLeri, onLarda şu kasLarıN miLimi yoKtur ya
erkek: adam tek kelime etmeden bunca hayrana sahipse bizim sanırım konusmamiz en büyük dezavantajimiz.. bundan sonra ben de susuyorum. tek kelime etmicem.

--spoiler--
(bkz: türk erkekleri gitsin carlos martin gelsin)
(bkz: uu beybi)
(bkz: ve tanrı erkeği yarattı)
http://www.youtube.com/watch?v=vhXPfRAB5aE
http://twitter.com/carlosmartinofc
bu da kendisinin twitterı. türk kızlarının baskınına uğramış.*
türk sürtüklerin hışımına uğramış garip adam.
türk kızları bu adama vermeye hazır. twitter'a baktım hep türk kız dolu.
--spoiler--
+ new twitter for iphone doesn't have the "translate" option like before or i can't find it? :/

havvanurduran
@carlosmartinofc i adore your new biscolata tv commercial! you look really good and sexy *

filizzmakarna
@carlosmartinofc hey baby! will you write to me #voiceofrojtv =))
--spoiler--
http://twitter.com/#!/carlosmartinofc ahahaha bizim cevval hatunlar yıkmışlar adamın sayfasını, çok güldüm.

tanım: kendisi cennette hatunlara verilecek nurilerin reisidir. hastasıyız.
uyuz olduğum adam. bizim kezbanlarda yazmış. abazan kızlar çıktı ortaya...

--spoiler--
@iirreeemm: What do you think about turkish girls? x; Strong personality is one of their virtues I think.
--spoiler--

carlos bulucağız olm seni meksika sınırına kaçsan da bulucağız.
bildiğin bizim türk kızlarının twitter'da abazalığın doruklarına ulaşmasını sağlamış adam.
meraktan kim bu ulen diye baktım, bakmaz olaydım. twitter listemdeki yüzden fazla kadın bu adamı takip ediyor. utandım nedense...
ancak kıllı türk kızlarının beğeneceği tipte bir adamdır.
türk erkeklerinin gıptayla bakıp, sürekli bok attıkları erkek.
türk erkeklerinin kıskandıkları * yakışıklı mı yakışıklı ispanyol.
(bkz: allah özene bezene yaratmış)
bir röportajından alıntı

--spoiler--
+ istanbul'u ziyaretinizde sizi rahat bırakmadıklarından eminiz. türk kadınlarını nasıl buldunuz?
- birkaç sene önce istanbul'a iki yaz üst üste gelmiştim. dolayısıyla türk kadınlarını ilk kez görmüyorum. çok farklı tiplerde kadınlar var. türk kadınları muhteşem. ne tarafa baksam güzel kadın görüyorum.

+ bir kız arkadaşınız olduğunu duyduk. doğru mu?
- evet, iki buçuk yıldır birlikte olduğum bir kız arkadaşım var.

+ o da sizin gibi model mi?
- hayır. o, 25 yaşına basmak üzere olan bir üniversite öğrencisi. ingilitere'de pazarlama okuyor.

+ peki kendinizi ilişki içinde nasıl tarif edersiniz?
- ilişkide hiç kıskanç değilimdir. zaten bu meslekte öyle bir şey pek mümkün değil. içimizden biri kıskanç olsaydı, ilişki yürümezdi zaten
--spoiler--
cennetteki erkek tasvirini sayesinde daha iyi tasavvur edebildiğim, dünyanın o kadar da çirkinlikle dolu olmadığını kanıtlayan erkek melek.
(bkz: sakin ol şampiyon)
çok sexy yakışıklı erkektir. benim olsa daha da yakışıklı olur.
(bkz: ve tanrı mükemmeli yarattı)
insan olmadığına inandığım televizyonda o çıktığında kendimi direk yerlere attığım her gün twitter dan taciz ettiğim sırf onunla tanışabilmek ihtimaline de olsa ispanyolca kursuna başlayacağım doğa üstü yaratık.
(bkz: carlos martins)*
çok tanrılı dine inanma sebebi.
hatta putunu yapsınlar putperesti olayım.

görsel
son günlerde yeni reklamı ile can yakmaya devam etmektedir.
reklam tüm kadınların ne istediğini kusursuzca yansıtmakta.