bugün

(bkz: hamur olayım yoğur beni)
durust olmak gerekirse yakisikli, eli yuzu duzgun bir kardesimiz ama iliksi bir durusu da yok degil allah affetsin.
bir kendime bakıyorum bir sağdaki 4 görsele.
zaten tıklayamadım bile görselleri.
facebook'ta yalnız türk hayranları var. sanırım türkiye haricinde tanınmıyor.
bu erkekse etrafta dolaşan karşı cins tabir ettiklerimiz ne? dedirten kişi.
(bkz: nerden düştü yine aklıma)
saatlerce ''allah'ım neden böyleleri burda yok?!'' diye düşündüren, hüzünlendiren bir an için ispanyaya gitme isteği uyandıran, gülüşünde erinen, sakallarına bitilen, gözleri hele. cidden neden burda böyleleri yok? neden yani bi açıklaması olmalı, ya da ben mi karşılaşmadım hiç?
türk kızları hayal edecek ezgi amacak bu oğlanı.
Tomas Ujfalusi'nin hallicesi. bu biraz daha temiz ve bakımlısı o kadar.
allah boş gününde yaratmış masallah.
klasik abartılan ve kendini becertmeye hazır aşağılık türk kızlarını, pardon kadınları görmemizi sağlamış adam.
yakında başlayacak olan şaşkın damat adlı dizinin başrol oyuncusu ve twitter da yazılanlara itinayla cevap veren ispanyol biscolata erkeği.
hürriyet cumartesine röportaj vermiş. böyle sevilesi bişey. tablo gibi herif dedikleri şey budur. bu mudur? budur.

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/22772137.asp
şu sıralar atvde reklamı dönüp duran yağmurdan kaçarken dizisindeki adam buymuş. kaç gündür görüyorum filmi ama biscolata adamı olduğunu farkedememiştim. bildiğin türk gibi duruyor. reklamdaki hamur yoğuruşunu izleyerek salyalarını akıtan kadınlar yüzünden diyorum, yok ispanyolmuş da çok yakışıklıymış süper seksiymiş falan. yüzü desen abartılacak bir yanı yok, o kasları da çalışan kazanır yani. bu adamın ne numarası var ben anlayamadım, belki sırrı mutfak önlüğüdür.
Cazibesinin sırrı mutfak önlüğünde değil de gülüşünde olan ispanyol arkadaş.
oynayacağı dizide türkçe konuşturma işini nasıl halledeceklerini merak ettiğim ispanyol manken.
şuan beyaz showda konuk kendisi. Yanına da gürkanı oturtmuşlar, bu mu adalet? Bu erkekse diğerleri ne?
türk kadının tribine 3 gün dayanamaz. he amk siz daha hasta kalın bu lavuğa. bizim için ruslar akın akın geliyor bu memlekete. bu adam mı çekecek sizin tribinizi ?
konu vücuduna gelince stüdyodaki kızların "aç, aç, aç" diye alkış tuttuğu eleman.

ben beğendiğim bir kadına "aç, aç, aç" diye bağırsaydım ayıplarlardı beni la. yüzyılın abazanı olarak reklam edilirdim. vay anasını. hayat çok ilginç gerçekten.
gerçekten yakışıklı olmayan adam. abartılacak bir şeyi yok. sıradan bir erkek.
yakışıklı adam, ama sırf bu yüzden bu kadar ünlü olmayı hakedecek kadar değil. sanırım kasları onu bu hale getiren.
carlos martin' e açık not :

daha da sevgilimin kafasını karıştırırsan, alnı çatına tuğla atarım.
bir chris martin değildir.
Böyle adamlarda zaten ya ıtalyadan çıkar yada ispanyadan yok ki türkiyede böyle adamlar.
yakışıklı olmasının eşantiyonu olarak fazlaca sempatikliği var, bu iki özelliğin bir araya gelmesi hiç adil değil. ayrıca tatlı çeşidi olsaydı sufle olurdu bu adam *.