bugün

çok güzel, çok ilgi çekici, çok alımlı, albenisi olan insanları görülünce söylenen iltifat sözü.
"allahın bos zamanına gelmiş" sözüyle aynı anlama gelen söz
yalakalık yapmakta ustune sınır tanınmayan kısılerın sıklıkca kullandıgı basamak sozlerden sadece bırı...
kıvanç tatlıtuğ u yakından görünce söylenecek ilk sözcüklerden biri
(bkz: adriana lima)
aklıma bir anektodu getiren söz.

öğretmen zenci öğrencisine bakmaktadır kaçak bakışlarla, ne de olsa ilk defa farklı bir renkte talebesi olmuştur, okumyı, yazmayı, sevgiyi, insanları, arkadaşları farklı renkte birine öğretecektir, meraktan bakmaktadır öğretmen, fırsat buldukça bu zifiri çocuğun yüzüne,
çocuk da anlamıştır bu yoğun göz değmelerini öğretmeninin, öğretmen yakınına geldiğinde iri dudakları aralanır zenci öğrencinin;
-"hayırdır hocam" der, "boyayı mı beğenmediniz, boyacıyı mı" ?
ve bu cümle aklından çıkmaz öğretmenin ömrü boyunca,
bazen öğrenciler de öğretmendir öğretmen de öğrencidir sınıfta...
(bkz: kristin kreuk)
(bkz: banu güven)
(bkz: vanessa marcil)
(bkz: monica bellucci)
(bkz: victoria silvstedt)
(bkz: elisha cuthbert)
(bkz: kelly carlson)
diğer insanlara yan sanayi malı yaftasını yapıştıran sözdür
(bkz: ilahi eşitlik)
(bkz: kusursuz)
allahın her kuluna eşit davranmamasının ispatıdır efenim...
tanrı'nın bitirme tezi.
-rus kızlarını değil mi- sorusunu akla getiren düşünce akımı.
çok güzel veya yakışıklı kişilere söylenen deyimdir.

bu deyimi onu ilk gördüğümde söylemiştim. kıvanç tatlıtuğa benziyor evet. ama kesinlikle bundan dolayı değil enerjisi konuşması. . .
turkuvaz gözlerinde boğuluyorum resmen.(aştım ben aklıma gelince böyle oluyorum işte)
her kula nasip olmayan özelliklerden.

çok şükür!
mob barley'in atalarına söylene söylene dillere yapışmış deyim.
tas bebek allahima söyleminin daha etkili versiyonudur.
(bkz: şirk)
içi boş müslümanların tekerleme gibi kullandığı sakıncalı söylem,
allahın yaptığı ilk sürüm zaten son sürümdür, özen veya gayret göstererek bir şey icad edebilene allah denilemez.
yanlış ifadedir.
birini özene bezene, diğerini ise özenmeden yaratmış (haşa) anlamı çıkar ki bu çok çok yanlış bir ifadedir.
allah eksikliklerden münezzehtir.
o her şeyi yerinde ve zamanında yaratmıştır.
kullandığımız ifadelere eğer müslüman isek ve inanıyor isek biraz daha dikkat etmeliyiz.
kendini beğenmeyen bir insan ışığın geliş açısına da beğenmeyebiliyor.
ayrıca kendi sorularınızın cevabını, geçmişinizde ki yaralarınız veriyor ise bu takıntı oluşturur. güzellik takıntısı ve bilumum şeyler.
O kim dedirten cümledir.
arkadaş ben meramımı anlatamıyorum. deli raporum var diyorum.allah herşeyi en güzel yaratandır.o bir şeyi yapmayı diledimi 'kün' der o şey olur.yaratmasında emek, zamana ihtiyacı yoktur.
Büyük konuşmaya gerek yok, tabii ondan bahsetmiyorsanız... Margot Robbie!