bugün

sıkıştığınızda limitiniz kadar size destek olan hatta limitiniz yetmese dahi üstüne para veren sonrada bir takım karşılık bekleyen card türüdür geri ödemede öpücük kabul edilmemektedir yiyosa daha fazlası istenmektedir
Finansbank kredi kartı.
kredi kartı alana fincan bedava kampanyasını baslatmıslardır.
vatan bilgisayar'da tüm ürünlere 19 ay taksit ya da 11 ay taksit + %8 indirim uygulayan kredi kartı.

(bkz: reklamları izlediniz)
ogrencı kartının mavı rengı cok saglam olan kart.
kapattırmak istediğimde bana rüşvet öneren kart. Tereddüt etmeden kabul ettim.
4 defa başvurmama rağmen ısrarla bana çıkartılmayan kart. telefon numarası istiyorlar, cep telefonu da değil, illa ki sabit telefon olacak.
istemediğin anda gönderilen hatta duygu sömürüsü ile üniversite öğrencilerine kakalanan kartı.
uludag üniversitesi öğrencilerine zorla verilen, istemediğinizde "hayır"ı cevap olarak kabul etmeyen karttır.
hülya avşar hanfendinin, genç kızların, paraları için birlikte oldukları kartoloz erkekleri tanımlamakta kullandığı tamlama.
(bkz: vatan bilgisayar)dan müşteri telefonlarına ulaşarak, kart vermek istiyorlar.Pek etik bi durum olmadığını düşündürmekte.
teknoloji marketlerde en çok taksit yapan kartlardan.
vatan computer dan alışveriş yapıyorsunuz ama limitiniz yetmedi ve cardfinansınız var arıyorsunuz hemen reyondan tak ihtiyacınız kadar limit ekleniyor...
az önce "cardfinans 0 faizle kredi veriyor, ayrıntı için 444 0 900'ü arayın" içeriği ile bana bir kısa mesaj göndermiş bankanın temel kredi kartı ürünü. bu mesaj üzerine "acaba cardfinans babamın oğlu mu?" diye düşündürmüştür.
beş senedir üyesi olduğum ve bana 10.000 ytl krediyi çok görerek kabaca nah!!! çeken bankanın yakında nah!!! çekeceğim kartı.
ben istediğimde limiti artırılmayan, daha sonra banka sahipleri istediğinde de benim baş döndüren cümlelerle reddettiğim; işim bittikten sonra cüzdanımdan def ettiğim kredi kartımın bankasıdır.
hiç bulaşılmaması gereken bankanın hiç bulaşılmaması gereken kredi kartı.kullanım alanı artmış olması tuzaktır ayrıca.
(bkz: finansbank/#3250695)
(bkz: finansbank)
(bkz: kredi kartından nakit avans çekmek)
amblemi red hot chili peppersla ayni olan banka.
aldığım kartı iptal edene kadar bin dereden su getirmiş bankadır. en nihayetinde iptal ettirip kurtuldum derken mesaj yolu ile taciz etmeye devam ettiler. bir iki telefon görüşmesi ile onu da halletmiştim ki bir sabah e-postamda ışıl ışıl yanan postalarını görünce iyiden iyiye umudumu kesmiştim bu bankadan ve bu karttan kurtulma işinde. neticede linke falan tıklayıp e-posta adresimi de kurtardım ama bu defa ev adresimden korkuyorum. sayelerinde iyice paranoid bir haleti ruhiyeye sahibim. afferin.
2 günde toplam 5 kere arayıp, "gençler için kredi kartı" adı altına kakalamaya çalıştıkları kartın limiti 200 ytl olan finansbank hizmeti. *
zor zamanlarımın büyük destekçisi. tek sorun bir sorunla karşılaşıp müşteri hizmetleri arandığında canlı bir insana ulaşıp konuşamamak. çağrı merkezine yatırım şart.
extreleri asla zamanında elime ulaşmayan kart ve bu yüzden de kullanmaktan vazgeçtiğim karttır ancak geçen haftasonu normalde sürekli kullandığım başka bir kartı kaybedince mecburen ilk kez atm ye bu cardfinansı soktuğumda karşıma extrenizi e-mail adresinize gönderelim size 5 puan gibi bir şey geldi sevindim ve hemen kabulettim. bundan sonra kullanabilirim artık.

edit. gel zaman git zaman yukarıdaki olaydan 1 yıl sonra extreye baktım benden 45 tl kart parası istenmekte hemen telefonla aradım nedir bu kart parası falan filan derken budur şudur dediler. peki o halde iptal edin dedim kartımı tüm borcumu ödeyip kapatıyorum. bunun üstüne 1dk bekleyin dediler ve 6 ay içinde kartınızı iptal etmezseniz sizden kart ücreti almayacağız dediler. peki dedim öyle olsun. yani kart ücretini iste yerse versin yemezse vermesin olayı.
tüm kredi kartlarına yönelik söylenebilecek tek şey "kaçınnnnnnnnn"dır bundan nasibini alan kartlardan birisidir.
diğer bankalara göre daha fazla puan kazandıran kredi kartı.
(bkz: cardigans)