1. 1.
  ibb'nin metrobüs hattında çalıştırdığı, üreticisi mercedes olan otobüs modelidir. *
  ... muhasebeye giris
 2. 2.
  bakırköy carouselin hemen yanıbaşına konuşlanmış cevahirimsi kaliteli alışveriş merkezi. galleria, carousel ve town centerın pabucunu dama attıracak cinsten beğendim evet.
  ... tinkerbell
 3. 3.
  (bkz: sin city) *
  ... necben
 4. 3.
  bir katta sadece bır adet tuvalet bulunması ve içerde ise iki adet kullanılır durumda klozet bulunması ile halk ekmek kuyruğu gibi tuvalet kuyruğuna sahip bu özellik bakımından gözden düşmemesi gereken nezih avm. şimdilik alıcı değil bakıcıyız tayfası cok olsa da zamanla oturacaktır.
  ... myxomatosis
 5. 4.
  eşini doyuma ulaştırabilme becerisi hem de her istediğinde...
  1 -1 ... cneom
 6. 5.
  bakırköyde ve istanbulun her yerinde çok sayıda alışveriş merkezi var artık, bu yüzden yeni açılanların kendilerini farklı kılan, diğerlerinden ayıran özelliklerinin olması şart. capacity hemen karşısındaki carouselden ve yakınlarındaki galleriadan biraz farklı. giyim mağzalarının yanı sıra diğer alışveriş merkezlerindekinden çok daha fazla cafe var içerisinde. yani sadece alışveriş yapmak için değil çok alternatifli cafelerin birinde zaman geçirmek için de gidilebilir. bu özelliğiyle kendisine daimi müşteriler sağlayacaktır.
  1 ... hayaser
 7. 6.
  hem güvenlik açısından hem de insanların ihtiyaçlarını karşılıyabilme açısından yetersiz olan yer.
  ... ecelini bekleyen kopek
 8. 7.
  otoparkının çıkış noktasının carousel otoparkının çıkışı ve acıbadem hastanesinin otoparkının çıkışı ile aynı noktada olduğunu görünce ruhsat verenlerin ve mimarının aklından zoru olduğunu düşündüren avm.
  bilhassa pazar günleri acil hastanızı sakın acıbadem hastanesine götürmeyin derim ben.
  ... qb1903
 9. 8.
  bakırköy den bezilmesini sağlayan bir etken daha. kalabalık kalabalık kalabalık.ara yollar bile sürü ile insan.
  (bkz: kaç kaç geliyorlar)
  (bkz: insan trafiği)
  1 -1 ... kacak kelebek
 10. 9.
  yalnızca sinema izlemeye gittiğim yer. zira gerçekten çok iyi bir salona sahiptir. koltuklar oldukça rahat, koltuk sayısı abartılı değil ve sistemi çok iyi. fakat ilginçtir ki koca salonun en çok tuvaletini beğendim. işerken fragmanları izliyorsunuz yahu. ayrıca arka balkon da müthiştir. alışveriş merkezleri içinde en iyi sinema salonuna sahiptir bence.
  1 -1 ... yumusak falan degil bu g