1. 1.
  07.00-20.00 saatleri arasında ekonomi, haber; saat 20.00 den sonra film, dizi ve konser yayınları yapan tv kanalı. gerçekten güzel filmler, güzel programlar yayınlıyorlar. cnbc-e tadında bir kanal, her akşam mutlaka ne varmış diye bakılası.
  2 ... looser
 2. 2.
  cnbc-e nin eski günlerini hatırlatan bir kanal. zira çok kaliteli filmler veriyor. tek kusuru yayın kalitesinin kötü olması gerek.
  3 ... alas
 3. 3.
  gün aşırı birbirinden sağlam filmleri gösteren kanal. seçtikleri filmler arasında çok değerli ve izlenesi yapımlar bulunmakla beraber, bunları hemen hemen her gün göstermeleri nedeniyle, sundukları sinema yapıtlarının takibi oldukça zordur.

  yine de bolca tekrar vererek, filmleri kaçıranlara memnun edici fırsatlar sunmaktadırlar.

  bir de en son david gilmour konserini verdiler ki, ne desem boş artık...
  ... louis cyphre
 4. 4.
  bir an önce under construction halet-i ruhiyesinden sıyrılıp detaylı bir program listesine kavuşmasını beklediğim muazzam kanal..
  ... louis cyphre
 5. 5.
  önceki haftalarda yazılım mühendisi arayan ve fakat pozisyonun dolup dolmadığını bilmediğim kanal.
  ... cgr
 6. 6.
  Ana akım sinemanın dışına taşarak birbirinden güzel filmler gösteren kanal. Umarım yayın politikalarını değiştirmezler.
  ... diyonsos
 7. 7.
  calexico konseri vermesi kendisine aşık etmiştir. italyan sinemasının filmlerini de hiç reyting kaygısı olmadan yayınlamaya düzenli yayına geçincede devam ettirirler inşallah.
  ... arude50
 8. 8.
  gördüğüm andan itibaren, müptelası olduğum, borsa muhabbetinin bitmesini iple çekip, yayınlacakları filmleri de dört gözle beklediğim, yeni cnbc-e olma yolunda emin adımlarla ilerleyen güzide kanal..
  1 ... faidelibilgi
 9. 9.
  lilja 4-ever adli filmi verip beni kendimde geçirmiş olan güzel kanaldir, yeni bir cnbc-e geliyor yaşasın bize.
  ... just another stranger
 10. 10.
  sitesinin geç açılması ve zaman zaman update olmaması gerçekten çok kötü. bolcana hitchcock filmleri göstermelerini takdir ettiğim, cnbce'nin aksine filmlerinde sansür uygulamaları kanaldan biraz soğumama neden olmuştur.
  ... guilt and regret