bugün

steak house vazgeçilmezim. Fazla kola da mide bulandırır.
Bes ayda bir anca yerim buradan fakat gece gece canim o kadar cekti ki su an..

Edit: saat 9da kapaniyomus ya burasi. Tüh.
colasını beş dakika içinde tüketirsen bir şey yemeden doyabileceğin bir yer. vallahi boşa para veriyoruz.
Patatesleri mc donalds’ tan daha kaliteli.
personelin paçaları leş gibi ekseriyetle.
son günlerde soslarında tatsızlık olan firma. oysa en iyi soslar her zaman burger kingin oluyordu.
tavuk dönerci zihniyetine bürünen fast food zinciri.
şube farketmeksizin pek çok noktada hizmet ve lezzet konusunda düşüş yaşayan zincir yemek kuruluşu.
yemeksepetinde puanları oldukça düşük olan* fast food zinciri.
(şahsen bu konuda hak veriyorum, sipariş verdikten 55 dakika sonra geliyor ve hamburgerler bir nevi buzdolabından çıkarılmış gibi.)
herkes 2 li menüden alsa batacağını düşündüğüm şirket. 2 patates 2 cola 2 hamburger nasıl 16.50 olur anlamıyorum. orda en akıllıca seçim bu olsa gerek.
Müşterilerine "ulan o kolayı nasıl içiyorsunuz, patates cipsine o kadar parayı hangi kafayla veriyorsunuz?" diye sormak istediğim marka. Kola mı içiyorsunuz, yoksa ayranla karıştırılmış seftali suyu mu belli değil.
yemeksepetinden sipariş ettiğiniz her sipariş için bir miktar kazık sokan firmadır.dün soktular ordan biliyorum.
patates kızartması harici fos.
vegan menüsü bulunan fast-food zımbırtısı. bean burger menüyü peynirsiz isteyerek vegan hamburger yiyebilirsiniz.

burger king in vegan burgeri de orospunun tövbesi gibi oluyor.
Bunun burgerini yiyeceğime oyun hamurundan köfte burger yapıp onu yerim daha lezzetli olur..
Kalp hastalığına giriş 101 dersleri uygulamalı verilen yer. Ha bi de diyabet 101-102 kombo.
allaha şükür biz yemeğimizi evimizde yiyor ve sağlıklı besleniyoruz.
Hayatımda hiç yemedim. Diğerini de yemedim yemeyi de düşünmüyorum. Bir saat sırada bekleyip elde tepsi boş masa aramak bana aptalca geliyor. Hamburgerci de sıra bekleyene kadar dürümcüde çayımı içerim.
Ayrıca (bkz: at eti)
Çalışanlar için asker gibi bir yer. Müdürler personellere insan gibi davranmaz, hata kabul etmezler. En azından bizim orada öyleydi. Ayrıca gramajları fiyatlara göre oldukça az.
Burgera sadece selfy den indirim olduğu zamanlarda gidiyorum. veya çay/kahve içmek için uğruyorum. Buradan bir şey yemek bir dönerciden yemek gibi veya pizzacıdan yemek gibi değil. nasıl anlatsam. yani sanki anlık bir doygunluk hissi veriyor da yarım saat sonra bir etkisi kalmıyor gibi. Buradan bir şey yiyince sonraki ilk tuvalete gitmem de tuvaletten çıkamıyorum.
ben özellikle yeterince bilmediğim şehirlerde çay/kahve içmek için burayı tercih ediyorum. çünkü en azından fiyatlar belli. ucuz olsun diye sıradan görünen bir mekana girip sikilip çıkmaktan iyidir.
Başka alternatifi olmayan kişiler bana yazacaklarımdan dolayı kötü sözler sarf edecekler biliyorum.

Çok kötü ve en önemlisi de sağlıksız hamburgerler yapan hamburger zinciri. içecekleri bile sudan ibaret. Patatesleri bildiğin donmuş patates.
insanların böyle markalara neden bayıldığını hiçbir zaman anlayamadım.
bunun biraz şunlada alakası var. sonuçta burger king dediğin yer kıraathane ortamı değil. gençlerin sosyalleşme ve birbirini kesme alanlarından biri. maalesef bu böyle bir gerçek. burgere gidip ben doydum diyebiliyorsan tebrikler.
Keyifle yediğim yiyecekleri sunan zincir restaurantlar.

Ama 2'dir kolası asitsiz çıkıyor. Gidip değiştirmelerini istiyorum, yine asitsiz kola veriyor. Kardeşim bu da asitsiz diyorum, makine böyle veriyor diyorlar. iyi de şimdiye kadar böyle değildi diyorum? O an bir sessizlik, anlamsız bakışmalar...
inançlı bir komünist asla buralara gitmemelidir.
Lezzet olarak mcDonalds daha iyi olmasına rağmen popüler kültürün bizi yönledirdiği hamburgerci. Tavuk burgerler için tavukları ne hallerde bize yedirdikleri gösterilmesine rağmen hatta bir dönem at eti karıştırıp adının beygir king e çıkmasına rağmen yemeye devam ettik. Fakat artık korkuyorum. Çok tehlikeli, çok pis, çok sağlıksız. Pis derken baya yani olabilecek en üst seviyede pis, bunu bilin.