bugün

en akıllı kadının bile mutlaka sorduğu, kendini sormak zorunda hissettiği sorudur. hepsine de bilmiyorum derim, bunun üzerine doğduğum ayı falan sormazlar mı. *
insanı kolayca tanıma yoludur.zira burçlara inanan bir insan olaraktan..
burcum yok kendim icat etcem.
genelde laf olsun diye sorulan sorudur.* ama öyle abartanlar vardı ki yükselenin ne diye de sorup ve bilmediğin zamanda "ay insan nasıl yükselenini bilmez" şeklinde sizi içten içe kınarlar.
şu zaman kadar hiç denk gelmediğim soru.heralde çok karizmatiğim diye hemen fark ediyorlar boğa burcu olduğumu.*
burcun ne olduğunu soran soru. kim olduğu sprusu için (bkz: burcu kim)
günümüzde genelde kızlar tarafından hayati önem taşıyan sorudur. Sonra burç uyumuna bakıldıktan ve karakter analizi yapıldıktan sonra ilişki devam eder veya biter.
Balık görünümlü terazi.
her söylediğimde ikizler şöyle, ikizler böyle denilerek bazen de insanı sinir eden soru.
Soran kisinin boyle sacmaliklara inandigini anlamamizi saglayan soru. Soruldugu an ortamdan uzaklasilmali.
en gereksiz sorulardan biridir. maksat muhabbeti uzatmaktır işte. cevap hep aynı bende.

-koç ama ne işe yaradığını bilmiyorum ehehehe.
akrep deyince kızı erkeği farketmiyor "aman senden korkulur" cevabını aldığım soru.
yvşymsn bna .s.s sorusunu beraberinde getirir.
(bkz: kertenkele)
boğa. http://www.capsverlan.com...ur_karikaturleri_1865.jpg

not: burçlara inanmıyorum.
tabii kii en zeki en karizmatik olanı * .
Çok şükür ikizler.
(bkz: terazi burcu erkeği)
yay. bi nevi kainatın burcu. baba burçtur kendileri! ona göre ayağınızı denk alın, bu burca mensup olanları da ti'ye almayın
bizim -matador seven heralde, ki kendilerinden normal bi' adam çıkmasını ummayacakları için- ana baba boğa'da karar kılmışlar.
(bkz: aslan burcu) sanıyorum koç burcu ve yay burcu şahıslarla iyi anlaşmaktadır.
Elimden ne kızları kaçırttın lan allahsız dedirten sorudur.

ikizlerim efendim, kaçabilirsiniz.
Bir merven/aslın ne değildir.
Normalde oğlak.
Ama burada ikizler çıktı.
ilginçç.
(bkz: aslan burcu kadını)

test de aslan çıktı.