1. 1.
  instagram kullanmayarak kendisini marjinal sanan insandır. oysa mağara adamından farkı yoktur. bu devirde instagram kullanmamak ne demek arkadaş. evet.
  3 -58 ... nevilevile ulunun krali
 2. 2.
  eğer erkekse dm'den kezbanlara yazıp götünü kaldırmadığı tiptir. helal olsun kardeşim.

  eğer kızsa boş şeylere ilgisi yok demektir. büyük ihtimal çok kitap okuyordur onu da tebrik ediyorum.
  23 -5 ... uyandigim ruyadan uyanamiyorum
 3. 3.
  19.yy da yaşamak istiyordur. güvercinleri vardır.
  -7 ... tanri bizimle sims oynuyor
 4. 4.
  instagram kullanmıyorum. Kullanmadığım için kendimi hiç bir zaman marjinal zannetmedim. Bir beğeninin iki tıka, beğenmediğin şeyi sürükleyip geçme basitliğine, zırt pırt fırlayan sayfa reklamlarına, millete hava atacağım diye tabağının fotolarını, saçma fotolarını atan arkadaşlara katlanamayıp kapattığım için kendim adına özür dilerim kardeşim. Farkında olmadan marjinal olmuşum.
  19 -2 ... machinology
 5. 5.
  yaklaşık 2 aydır dahil olduğum gruptur.kafa rahat. hikayeme kim bakmış kim bakmamış derdi yok. insanların abuk subuk paylaşımlarına maruz kalmak da yok. doğal olaral kafa bir hayli rahat. herkese öneriyorum.
  8 -1 ... bradpic
 6. 6.
  Evde ateş yakıp mokoko yapıyordur.
  1 -5 ... dostoyviski
 7. 7.
  bi 7 - 8 ay boyunca kullanmadım. bazı ilişkilerimden dolayı kapatmıştım ama yeniden açtım. dönüşüm efsane felan da olmadı merak edenler için. 100 150 takipçim var.
  2 -2 ... daechir
 8. 8.
  Instangram ve türevi bütün sosyal hesaplardan tiksinen biri olarak instangram'a fotoğraf atmanın, sokakta her gördüğün insanı çevirip galerideki fotoğrafları göstermekten bir farkı olmadığını düşünüyorum.
  Bence çok saçma ve amaçsız, bir insan neden fotoğraflarını diğer insanlar da görsün diye böyle bir hesap kullanır ki?
  11 -3 ... queenizm
 9. 9.
  kullanmamak ile marjinal olmanın ne alakası var? kullanınca ne oluyor, beğeni uğruna o mekandan bu mekana fotoğraf atmalar, sahte mutsuz hayatları sanki çok mükemmelmiş gibi göstermeler. ne katıyor ki insana? bana instagram kullanmanın bir yararını söyle? real hayatta düşüremediğiniz kızları mı düşürüyorsunuz? ego mu kasıyorsunuz nargileli tofoşlı fotoğraflarla?
  4 -1 ... umrumda degilsiniz
 10. 10.
  instagram kullanan saman kafalı ilgi orospusu endoplazmik retikulumlara tuhaf gelen aklı başında insandır.
  5 -4 ... yoksul genc