bugün

entry'ler (311)

sözlük yazarlarının itirafları

Tüyleri yeniden çıksın diye bekliyoruz. Sana henüz bir isim bulamadık kedicik. Yemekte yemiyor. içim titriyor.

Yeni yuva bulamadık. Sokağada alışamaz tekrardan. Durumu iyi gibi ama tuhaf huyları var. Bize güvenmiyor korkuyor. iyileşecek misin tekrar.

Ne istedin o küçücük kediden. Tüm hırsında, öfkende kininde onaymış resmen. Düşünüyordum ne yapmış olabilir. Gözlerimle görmesem inanmazdım bu vahşete. Yetmemiş gittin parayla cins kedi satın aldın. Ben bu dünyada adalete, hiç bir şeye inanmıyorum artık. Yemin ederim çok uğraştım inanmak için ama yok yani yokmuş uğrasmaya değer hiç bir şey.

özlediğin biri var mı

Bu yüzden sonraki hayatımı bekliyorum. Güneş olup, meltem olup o anlara dokunacağım.

en sevilen tost

Bu saatte çayla götürülen tosttur.

öğretmen bir erkeğe kız verirler mi

Siz verin ben vermem.

insanın zamanla alıştığı şeyler

Ölüme bile alışıyor insanoğlu neye alışılmaz ki.

Bugun çok eğlendik.

Her şey çok yabancılaştı. Kendimi tanıyamıyorum. Kendime bile bir yabancı oldum.

eylül

Her şey çok güzel olacakmış hissi veren ama asla güzel şeyleri size vermeyen aydır.

erkeklerin en çok konuştuğu 3 konu

Felsefe, sanat ve toplumsal sorunlar.

cahil eğitimsiz insanlar internette napar

Kız takip eder. Kız düşürmek için tetikte bekler. Beyni sadece kadın diye sayıklar. Kadın versiyonu daha garip.

senin babandan arabayı istemen ama onun vermemesi

Sonra senin gizlice arabayı kaçırman ve eve gelen cezayla babanın öğrenmesi.

teşhirci diye yargıladığı hatuna aşık olmak

Erkeklerin özetidir.

kaynananın önde gelinin arkada oturması

Bunu dert edecek kadar ucuz hayatlar yaşayanları gösterir.

konuşacak kimsenin olmaması sorunsalı

Hayatımın özeti.

aşık olmak mutlu eder mi sorunsalı

Sizi seven insan sizi üzmekten korkar.

ağır depresyonda olanlara tavsiyeler

Klişeleri yapmak. Duyunca off bunları bende biliyorum dediğin her tavsiyeyi yapmak. Zaten depresyonun sorunu içinden o eylemleri bile gerçekleştircek enerji gelmemesi. Bu yüzden üşendiğin her eylemi yapmak için zorla kendini.Mutsuzluktan ölsen bile gülümse.

gecenin rap sözü

Bak o sözler sahteymiş aşkında yalanmış senin.
iki günlük dünya koş onlar kölen olsun hadi.
Bir günün yok kaktüssün ruhum boyun eğmez sana…

yazarların en sevdiği çerezler

Soslu fıstık ve patlayan şekerli draje. Geçen gün yedim o kadar lezzetliydi ki mutlaka denemelisin.