bugün

instegrama girmeyen kalmadı,kullanmıyorum diyeninde fake hesabı vardır.
Ya ben bu kullanmama işini 1-2 ay kadar denedim ama başarılı olamadım nedense. O instagram reels dediğiniz şey çok tehlikeli bir çukur. Akşamları 10 dakika bakayım diyorum 2 saati yiyorum neredeyse. Büyük zaman kaybı. Önemli ölçüde azalttım ancak yine de canım istiyor bilemiyorum.
Tercih meselesidir. Ben işime yaradığı için kullanıyorum şahsen.
fesbuk denen 50 yaş üstü çöplükte takılan tiptir.
Görselliğe fazla önem vermeyen, fotoğraflara bakmayı, gerekliden ziyade gereksiz paylaşımları zaman kaybı gören ve daha çok okumaya değer veren kişi profilidir.
onu kullanacak kadar asosyal değiliz şükür.
bende kullanmıyorum ama marjinal falan da değilim. mağara adamı da değilim. senin nerde ne yediğinden, ne içtiğinden saçma sapan storylerinden bana ne? kim nerede ne yapıyor ilgimi çekmiyor. saçma sapan reelsleriniz de ilgimi çekmiyor. kullanan kullansın, kullanmayan kullanmasın. sen kimsin ki birilerini mağara adamı olmakla itham ediyorsun. sen kullan başın göğe ersin.
instagram'ın caiz olup olmadığı su götürür.
acınası bir tiptir. evet.
Fakir olduğu için hava atacak şeyleri olmayabilir veyahut hava atmayı sevmiyordur.
Ben.
Bana ezik diyenlerin, yanıma randevu alarak gekdiklerini kibarca hatırlatırım.Doktor değilim.

Kendinizi çok ama çok bu dünyalara kaptırmayın delikanlılar *
Paylaşım yapmayabilirsin.

Arkadaşlarınla takipleşmeyebilirsin.

Hesap adına da olmasa olur.

Fakat o kadar güzel takip edilesi sayfalar var ki instagram kullanmamak şuan kültürel bir eksiklik sayılabilir.
Hiç te ezik değilim. Sadece iş amaçlı bir hesabım var. Kendimle ilgili hiç bir bilgi ve resim burada.
Hiç te ezik değilim. Sadece iş amaçlı bir hesabım var. Kendimle ilgili hiç bir bilgi ve resim burada.
ilgiye ihtiyacımız olmadığından.
Ne Instagram ne Twitter.sadece Facebook.
benim de yok kimsenin de ne yaptığını merak edecek zamanım yok.

tiktok denen şeyi indirdim bir video almak için.
kapat kapat telefon listedeki bütün kişiler orada.
ben kullanırım ama paylaşım yapmam, sadece komik videolara takılırım. aslında çok gezen paylaşım yapan tiplere de gıcık olurum.
Yiyip içtiğini, gezip gördüğünü, sahip olduklarını, gerekli gereksiz her düşüncesini ve hâlini paylaşmak ilgi görme, rekabeti somutlaştırma ve "yeterliyim" hissini yaşama arzusudur, diye düşünen bir tip olabilir.
Evet, zaman zaman kullanıyoruz veya kullandık ve bu popülaritenin tuzağında ifşa olmuş eziklikler bizde de olmuş veya oluyor olabilir. Kimse kimseden üstün değil.
Fakat en azından bunları fark edip uzak kalmaya çalışmak ve
Sadece gündem ve haber takibi, eş dosttan habersiz kalmama, eğitici içeriklere odaklanma gibi amaçlarla da olsa o batağa düşmemek gerek. Ben öyle yapıyorum aylardır. Eskiden de sık sık silerdim, öff ne işim var burada, diye ama herkesten ve gelişmelerden habersiz kalınca, komikli video göndermeye alışmış arkadaşların da gazıyla dayanamayıp geri dönerdim. Şimdi dönmemek üzere uzaklaştım. Twitter'daki ütopik dünyanın beni Türkiye gerçeklerinden uzaklaştırmaması için oraya da girmiyorum. Facebook sadece öğretmen grubunda ne dosya paylaşılmış diye bakmak için var, o da tarayıcıdan girersem.
Gündemi gazeteden ve internetten takip edip eş dostu da sadece WhatsApp'tan iletişim kurarlarsa* takip ediyorum, o kaa.
hocam tam üstüne bastınız. zaten sosyal medyayı arada bir silip kendime reset atıyordum. daha dün sildim. gayet mutluyum.
Bende kullanmıyorum. Saçma.
Kullanınca plaket falan filan vermedikleri için ben de kullanmıyorum. Ne Feyzbuk, ne Taktok, ne Tivittır... işime gider gelir, sözlüğüme girerim. Ben anamam öyle zottirililiklerden.
ezik tiptir.
Yalandan gösterişleri, şovları reddediyorum. Kimse olduğu gibi değil. O sebeple kullanmıyorum. insta sikim.
Kendisi bilir.
güncel Önemli Başlıklar