1. 1.
  ska ska bop adlı parçalarıyla türkiye'de tanınan, laço tayfa ve hüsnü şenlendirici 'nin destek verdiği jazzcı grup.
  ... olric
 2. 2.
  (bkz: iyidir)
  ... hendrix
 3. 3.
  laço tayfa ile yaptıkları albüm çok güzeldir ve dinlenmesi kesinlikle önerilir...
  ... pink floyd
 4. 4.
  (bkz: Freeway to Uskudar)
  ... zookeeper
 5. 5.
  laço tayfa'yla beraber 2001 yazında harbiye açıkhava'da verdikleri konserde arkama baktığımda koca açıkhava tiyatrosuna göbek attıran, kurt döktüren fişek funk grubu. organizasyon şirketinde çalışan bir abimizin 95teki konserleri öncesinde istanbul'u gezdirmesinde grupça sultanahmet'te mesir macunu yiyip zehirlendikleri efsanesi döner ortalıkta. işbu efsaneye göre in the buzzbag albümlerinin "you don't know nothing" parçasının sözleri de mesir macuncusuna ve karga kılavuz rehber abimize ithaf olunmuştur.
  ... riggo
 6. 6.
  28-29 ve 30 eylül'de babylon'da hüsnü şenlendirici ile sahne alacak gruptur. perşembe günü ayakta 30 öğrenci 20, cuma- cumartesi ayakta 40 öğrenci 30 yeni türk lirasıdır, azdır bile.
  ... massattack
 7. 7.
  28-29 ve 30 eylül'de babylon'daki programlarına bilet almak konusunda geçiktiğimden dolayı bilet bulamadığım, canlı canlı izleme fırsatını kaçrdığım, bu fırsatı kaçırdığıma üzüldüğüm gruptur.....
  ... tabuttamenemenyapanimam
 8. 8.
  eLin adamLarı bizim müziğimize nasıL değer veriyor, nasıL güzeL yorumLuyorLar.. biz haLa oturaLım saLakça.. heLaL oLsun demekten başka bir şey diyemem.. adamLar muhteşem yorumLamışLar.. şarkıLarında kraL bir aLt yapı var..
  -1 ... tucimania
 9. 9.
  bu gece hüsnü şenlendirici ile birlikte odtü vişnelik'te sahne almış, eğlenmiş, eğlendirmiş gruptur.
  ... bresson
 10. 10.
  keep it together adli parcalarinda sivas'a ait bi turkuyu coverlayip mavirlayip/alem edip kallem edip yardirmislardir.
  ... ziril mileves