bugün

şöyle birşey var, ten ile alakalı değil bence.bir kadın güzelse ve yüz hatları uygunsa her renk yakışır.
(bkz: karı) allah'ın gundisi.
Ergen itemi.
Dudak yönünden şanslı yaratılmış her kadına yakışır.
koyu tenli kadınlarda çok çirkin, beyaz tenli kadınlarda nispeten katlanılabilir ama tüm bu tırtlığına rağmen kabul edeyim ki gösterişli dudak boyası.
Hastasiyiz.
koyu tenli kadinlarda gercekten igrenc duran sey. bir de at spermi attirilmis gibi alacali bagcilar jeani giymis kadinsa iyice boka sariyor.
moda anlayışım.
kendimi ifşa ediyorum sözlük,
bordo rujlu, bordo kahvelikte gözleri olan, sürekli saç rengini değiştiren, etrafındakilere of ne diyosunuz ya dercesine bakan bi kız varsa tanıdığınız, yüzde doksan benimdir.
değilsem de kendisiyle tanışmak isterim.
bordo ruj seven kızlar eklesin.
Modasının geçtiğini düşündüğüm ruj rengi.

Ayrıca giydiğiniz her kombinle kullanmayın şunu ne olur, spor giyip bordo ruj sürüyorsunuz hayattan soğuyorum.
beyaz tenli kadınlara ayrı bir yakışır bu bordo ruj. beyaz ten candır.
bu sene moda oldu..sürmeyi bilene anormal derecede çekicilik katıyo..mat olanı ve kışın sürüleni makbuldür...çoğu kadına da yakışıyo açıkcası ten ayrımı olmaksızın..ama açık tenlilere daha çok gidiyo
Yıl olmuş 2017 hala trollere eksi vererek cezalandırdığını sanan bir tayfa var. Şaşırtıcı.
Favori rujdur.
Siyonoz olmuş gibi duruyor.
bence, her bayanın çantasında olması gereken bir rujdur.
ince dudaklara yakışmayan ruj rengi.
ayaklarda bordo ojeyle birlikte çok çekici bir kombinasyon oluşturur.
Beceremeyen kadın sürmesin allahaskına.
bütün üzgün emojilerin kullanılacağı ruj rengidir. durduk yere kötü oldum, olum nerden hatırlattınız. swh*
dünyanın en güzel şeylerinden biridir bordo ruj.
15 sene öptüğüm dudaklarda vardı bundan.

ne günlerdi be.
Kimisinde Güzel duran rujdur ama dikkatli olmak lazımdır bulaşır "felan".
cihangir bitki örtüsüdür.
Beyaz tenlilerde titanikten kurtulmuş ve hipotermi olmaya hak kalmış kadın gibi duruyor.
Sürünce kendinizi dünyanın en güzel insanı gibi hissedeceğiniz kutsal varlık.
kışın sürülmesi gereken renktir bence.