bugün

entry'ler (41)

saksodan hoşlanmayan kız

görsel

vazgeçmek mi umut etmek mi

taviz vermemek.
insanlar güce tapar ve güce boyun eğer. ancak varolan gücü alt edip, gücü eline alma imkanı bulduğunda da hamle yapmaktan çekinmezler. her zaman yedek bir şarjör olursa hiç çekinmeden teraziyi kendine çevirebilirsin.

öğrencisinden hoşlanan öğretmen

var var, kadın deliriyordu yok gel kahve içelim gel yemek yapıyım falanlar filanlar...
sınıfta da övüyordu sürekli, tabi çaktı millet.. çılgın milf ya..

sünnetsiz erkeğe sekso çekmek

(bkz: sekso)
Tecrube konusuyor.

alfa erkek olmak için yapılması gerekenler

Sonradan edinilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu bir karakterdir, bir mizaçtır.
Ya güçlüsündür ya zayıf.
Zamanla ilişkilerde profesyonelleşmek alfa olmak değildir, ezberlemektir. ilk ezberbozan hamlede yine tökezlersin.
Bir yolu var aslında...
mesaj kutum açık. Sizi ben kurtarabilirim.

mühendis olup havasını yapacak kadar ezik olmak

Sadece mühendislik okuyanlara indirgemeyelim, herhangi bir statü ile "hava yapmak" başlıca saçma ve yanlış. Adler'in de dediği gibi aşağılık kompleksinin bir şekilde dışa vurumu olsa gerek.
Dipnot: özel üniversitede okumak suç değil, ayıp hiç değil. imkanım var okuyorum, okumayı seviyorum.

cinayet işlendiğinde ceset nasıl yok edilir

görsel

kastamonu

baaaağzı yazarların biricik ve kutsal anneciklerine ayı atlamış herhalde dedirten, bol yeşilli, temiz havalı, taşköprüsünde sarımsağı ve dadayında etli ekmeği ile güzide karadeniz ili. havası sert, insanı mert olur.

sözlüğün bu saatlerde bomboş olması

Normal olandır.

kütür kütür olan şeyler

(bkz: yenge)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

insanlara tüm içtenliğimle bir şeyler anlatmayalı çok uzun zaman oldu. artık yoruldum deyip, karşıma alıp eğip bükmeden, olduğu gibi anlatasım var şu sıralar. kelimeler ağzıma nasıl geliyorsa, nasıl dökülüyorsa öyle konuşayım istiyorum. ne yazık ki böyle biri yok..
belki de vardır? her şeyimi anlattıktan sonra "acaba bana ne der şimdi?" korkusu olmasa aslında çok insan var.

sözlük yazarlarının itirafları

Vücut geliştirmeye başladığım süre içerisinde yani 1,5-2 sene içinde psikolojim bozuldu.
Kendime fazla ince geliyorum, simetrim yok ve gelişemediğimi düşünüyorum. Farklı yollara baş vurmamak için kendimi zor tutuyorum.

yaşı 32 boyu 1 45 olan birine kızlar bakar mı

Muhteşem mizah, çok güldük.
Bakmaz.

7 erkek gittiğimiz piknikte mangalımızı yakan abla

(bkz: ee amk evladı)

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel

sözlük erkeğinin yalama olması

(bkz: lookin)

muhteşem kraliçe

Salak ve gereksiz bir millet olan Koreliler'in yine bir saçmalığı.
Vakit kaybı.

ülkemde suriyeli sığınmacı istemiyorum

Kesinlikle katıldığım başlık.
Boş bi kitle alıyoruz. Sonumuz hayır olsun.
Biraz standartlarımız olmalı artık.

diktatörlükse diktatörlük sonuna dek erdoğan ulan

görsel

cennette arapça konuşulacak olması

(bkz: bu cıdıgı ya bu sabra)