1. 1.
  80 lere damgasını vurmuş gruptur.one way ticket parçaları çığır aşmıştır.
  4 -2 ... electronica
 2. 2.
  (bkz: ra ra rasputin)
  4 -1 ... child
 3. 3.
  yaptıkları dünya turnesi içinde 11. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali çerçevesinde 4 temmuz günü magosada konser verecek efsane grup. rasputin dinlenesidir.
  2 ... spaltula
 4. 4.
  alman müzik adamı frank farian önderliğinde liz mitchell, marcia barrett, maizie williams ve bobby farrell kadrosuyla 1975 yılında kurulan müzik grubu. baby do you wanna bump, daddy cool, sunny, ma baker, still i'm sad, rivers of babylon, brown girl in the ring, rasputin, hooray hooray it's a holi-holiday, el lute, i see a boat on the river, my friend jack, felicidad, malaika, kalimba de luna, happy song gibi pek çok güzel eserleriyle dünya var oldukça hatırlanacaklar.
  3 ... yenibiryazar
 5. 5.
  sunny parçası demek ki onlara aitmiş diye hayretlendiğim.
  3 ... muhayyil
 6. 6.
  bobby farrell in ilginç danslarıyla aklımda yer eden müziği harikulade sadece 80 lere değil 70 lere de damgasını vurmuş gruptur.
  4 -1 ... teoremsel
 7. 7.
  aldığımız duyumlara göre önümüzdeki günlerde izmir'e gelecek olan toplulukmuş kendileri. haber doğruysa eğer söylenenin alnından öpülesi, izlemeye gidilesidir fakat sadece kekleme amacı güdüyorsa hevesimi kursağımda bıraktığı için söyleyene beddua arişivimin ne kadar geniş olduğunu göstereceğimdir. hemde kendi sonunu hazırlamış demektir.*
  1 ... gonulcelen
 8. 8.
  bu olguyu tarihten alıp çıkarırsanız 80 ler çok şey kaybeder. öyle bir topluluk.
  5 ... dark darkest darko
 9. 9.
  konserinde canlı performansını dinleme fırsatı bulduğum, 70lerin en eğlenceli müziklerini yapan ve hala yüzümüzde gülümseme oluşturabilen efsanevi grup.
  2 ... dibi dibi rek
 10. 10.
  jameikalı, karayipli, ingiliz üyelerden oluşan; hem rus hayranı, hem almanyalı, hem koyu hristiyan, hem zenci grup. daha ne olsun. (bkz: piyano çalabilen patlayıcı uzmanı meksikalı cüce)
  3 -1 ... hibrit kibrit