bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    boney m'in bi sarkisi.
    rusyada yasamis, carlik ailesine mensup(yada cok yakin) bi insan ayrica. konusmasi oldukca etkileyiciymis. carice'nin sevgilisi olduguna dair efsaneler vardir.
    4 ... child
  2. 2.
    (bkz: ra ra rasputin)
    4 ... severus snape
  3. 3.
    bir johnny hollow şarkısı.

şarkıları dinleyebilmek için her bir bilmeceyi çözmeniz gerekiyo.adamı hasta eden tasarım harikası site.

http://www.johnnyhollow.com
    ... schizophrenia
  4. 4.
    tam adi grigori yefimovich rasputin olan , bolşevik rusyasinda romanov ailesinin müneccimliği yapan mistik kişilik.nitekim rusya çarı bi süre sonra rasputinden kıllanmıştır, ayrica çariçeyle ilişkisi gündeme gelmiştir.bunun üzerine çar rasputinin ölüm fermanini imzalar.ilk önce siyanürle zehirlenir, ölmez.sonra üç kurşun yer, ölmez.daha sonra eşek sudan gelinceye kadar dövülür, yine ölmez.en sonunda nehirde boğulur, yine de ölümünden kuşku duyulur.boney m'in şarkısı da bu temayi işler.
    7 ... heyyavrumhey
  5. 5.
    ölüsü 50 santim diyebilecek efsane şahsiyet.. penisinin bir parçasını sevgililerinden birisi saklamış zamanında diye duymuştum..
    4 -1 ... shalamar
  6. 6.
    (#208664).
    penisi hala st.petersburg erotizm müzesinde formalin içerisinde sergilenmektedir , gidip görülebilir .. *
    2 ... postsinaptik golge
  7. 7.
    Hipnozu gelmiş geçmiş en iyi kullanan kişidir."istersem Kızıl Ordu'yu kendi ordum yaparım" diyecek kadar gücüne güvenirdi.Hipnoz'unu kullanarak istediği her kadınla yatmıştır.Öldürüldükten sonra penisi bir Rus iş adamı tarafından satın alınmıştır.Ereksiyonsuz,kavanoz içindeki penisin boyu 28.5cm'dir.
    6 ... vakatanka
  8. 8.
    (bkz: rasputin flash)
    ... salca
  9. 9.
    bu denli çirkin bir adamın bu kadar sayıdaki kadın tarafından peşinden koşulması akıllara sezadır.
    4 ... azorka
  10. 10.
    çirkin bile olsa adam karizmadır, ayrıca günler hatta haftalar boyunca yıkanmadığı da bir doğrudur.

seneler sonra gelen edit. ne kadar emin konuşmuşum, ne pis bir insanmışım ben öyle ya. yıkanmıyorsa yıkanmıyor amına koyim bok var sanki.
    7 -2 ... herostratos