1. 1.
  istikrarsızlaştırma konusunda dünyanın en başarılı iki gizli servisinden biridir.bir diğeri ingiliz mi6 dır.
  1 ... giray
 2. 2.
  bernard newley derrison un kısaltması.
  ... sipermanevra
 3. 3.
  alman derin devletidir bu. evet evet ta kendisi. aslında mossad, cia, mi5 veya mi6 arasında kendine yer bulamamış gibi görünse de araştırmalar incelendiğinde çok mükemmel suikast timlerine ve komplo planlarına sahip olan, uğur mumcu'nun öldürülmesi hadisesinde de parmağı bulunduğu birçok kaynak tarafından iddia edilen gizli servis.

  aylar sonra ışık hızıyla edit: zafer güler tarafından yazılmış kitabı vardır. yazardan bir daha haber alınamamıştır. ahan da resmi: bnd
  1 ... crazymafya
 4. 4.
  bundesnachrichtendienst (federal haberalma servisi). merkezi hem pullach (bavyera) hem de berlin'dedir. niye diye sormayın peşime düşsünler istemiyorum.
  ... caftaykar
 5. 5.
  bir yıl kadar önce suriye deki esad rejiminin çökeceğine yönelik öngörülerde bulunan, şu anda ise ; hükümet güçlerinin önemli avantajlar elde ettiğini belirten gizli servistir.
  ... katalonyadankatalanjaponkatalo
 6. 6.
  almanların 'kompleksli', intikam hırsı yüzünden reich'ten reich hayallerine sürüklenen gizli servisi. karakteristik özelliklerine bakmak için: http://almanyanotlar.blog...iler-omer-lutfu-mete.html
  ... abdurrahman boztas
 7. 7.
  mit'in olmak istediği. başarabilirler mi bilinemez tabi. görcez!
  ... prensesinuykusundakiprens
 8. 8.
  tam bir türk düşmanı olan alman istihbarat servisi, derin devleti.

  almanların 2. dünya savaşında kriptoloji konusunda çok başarılı olmaları, stasi örneğinde olduğu gibi insan kaynağı olarak eli güçlü olmaları ve teknoloji konusunda ileri gitmeleri sebebiyle başarılı istihbarat örgütü.

  (bkz: reich) hayali görmekteler. yani almanya, hollanda, belçika,avusturya, isviçre, lihteyştayn,lüksenburg, çek cumhuriyeti, slovenya topraklarının tamamından italya,fransa ve polonya topraklarının bir kısmından oluşan avrupa'nın en etkili devleti olma hedefi.

  bu sebepten ülkelerinde yaşayan en büyük 2. etnik unsuru yani türkleri tehdit olarak görmekteler. bu yüzden mitin almanya yapılanmasını çökertmek için sürekli faaliyet içindeler.

  almanya'daki türk cinayetlerini, türklerin evlerinin yakılması gibi operasyonları taşeron terör örgütlerine yaptırmaktalar. üstelik türkiye'de hem pkk hem de mhp gibi birbirine çok uzak yapılanmalara sızmışlar ve sızmaktalar. öyleki 80 darbesi öncesi ülkücülerin ecevite gözünü korkutmak amacıyla yapacağı suikasti demirel aracılığıyla ecevite bildirmişlerdir.

  türkiye'yi özellikle cemaat, ortadoğu ve ışid politikalarını yakından izlemekteler. izlemek derken kontrolü dahilinde dışarı giden topu izleyen kaleci edasıyla izlemekten bahsediyorum.

  ışidden ucuza petrol alanlardandır ayrıca.
  2 -1 ... otobusle gelen supermen
 9. 9.
  o kadar gizli bir örgüt ki, böyle bir şeyin varlığını bu başlığı açınca öğrenenler olacak.
  -3 ... bak abim
 10. 10.
  brunei doları nın kodu.
  ... recomax