1. 1.
    Aldıktan sonra telefon ile eşleştirilmesinin zor yapıldığı bir kulaklıktır. Kolayca yapmak isteyen olursa da buradan yapabilir. http://beyaz.me/nokia-blu...eslestirme-nasil-yapilir/
    1 ... samimi olmak guzeldir
  2. 2.
    kullanışlı birşey olduğu düşünülüp alınır, yanlış yapılmış olunur. tabi müzik ve radyo dinleyebiliyorsanız unutun yazdıklarımı.

(bkz: ben bugün bunu öğrendim)
    (bkz: seni yenecem bimeks)
    1 ... gazet34
  3. 3.
    samsung hm1500 en iyisidir. en doğrusudur.
    ... coremax
  4. 4.
    (bkz: bluevelve kulaklık)
    (bkz: yaran yanlış okumalar)
    her yerde onu görüyorum artık.
    2 ... jenghiz pasa
  5. 5.
    bluevelve kulaklık diye okunabilecek yaran yanlık okuma oluşturan kulaklıktır. artık klasiktir. bir zamanlar acayip karizma katardı.*
    -1 ... mukerrer
  6. 6.
    sokakta yürürken bununla telefon görüşmesi yapıyorsanız, etraftaki teyzelerin cık cık deli zaar söylemlerine maruz kalabilirsiniz.
    2 ... gozyasi kaplumbagasi
  7. 7.
    insanı fbi ajanı gibi gösterebilen garip cihazdır.*
    2 ... shadowassasin
  8. 8.
    bluetooth kulaklık
    1 ... recomax
  9. 9.
    asrın buluşuymuş kullanınca farkediyor lan insan. Hele de zırt pırt arayan bi sevgili varsa pc başında hayat kurtarıyor resmen.
    1 -1 ... vsaire
  10. 10.
    küçük kulak içi kulaklıklar ve normal telefon kulaklıkları kesinlikle kulağımda durmadığından dolayı almak istediğim ama bunlarda da aynı sorunlar olduğundan bir türlü uygun modeli bulamadığım kulaklık çeşidi. yani kocaman kulaklıklar bana uygun değil sevmiyorum. ama küçük kulaklıklar da kulağımda durmuyor. bu durumda ne yapacüüük? bir bilen yardım etsin. nasıl bir bluetooth kulaklık alırız.?
    1 ... agresif edward