bugün

dolardan hızlı yükselen meret.

özendik bir hediye alalım dedik daha 10 gün önce baktığım qcy t5 140- 160 lira arasıydı.

doğum gününe daha 2 ay var deyip almadım 2 gün önce bir baktım 190 liradan aşağı satan yok. dün baktım 205 tl olmuş bugün baktım en ucuzu 230 tl şaka gibi.

yine 2 gün önce haylou t15 e baktım 169 liraydı. dün 180 e bugünde 220 liraya yükselmiş.

internette galiba kim kimi sikebilirsem modunda kafasına göre fiyat belirleyip satabildiğini satıyor yoksa bu kadar dalgalanma dolar kurunda yok. 10 gün dolar 5 liraydı şimdi 8 oldu benim mi haberim yok la 10 gün öncede 7.80 di şimdide 7.80 civarlarında şaka gibi mk.

şu doların yükselme işini çok iyi kullanıyor şerefsizler normalde 2500 lük telefon piyasada 3500 olmuş. normal piyasa fiyatı 290 dolar. hadi gümrük vergi cart curt ekle yine 3500 ü bulmaz doların yükselmesi bu adilerin işine geliyor.

15 dolarlık dandik bluetooth kulaklığa 200-250 lira gibi paralar ödüyoruz ya harbiden bize yazık aq. araştırdım fiyatına göre en iyisi bunlarmış napalım bizimde bütçemiz böyle 15 dolarlık üründen ne beklersin.

türk lirası gençliğimi bitirdin.
Ben de Sony ses bombası var izmir'deyim gelin takılalım..
bundan almak isteyen, araştırma sürecine girenlere kolaylıklar diliyorum.

haftalardır araştırıyorum. ilk başta almak gibi derdim yoktu. yarı kablosuz kulaklığımla takılıyordum. sonra araştırmaya başladım. tüm markaları öğrendim. özelliklerini öğrenmeye başladım. sırf bu işle uğraşan, kafayı kulaklıklarla bozmuş, biraz da inat yapmış, kişileri dinlemeye başladım.
sayısız kulaklık çeşidi olunca, arkadaş tüm parasını bu işe yatırmış. tüm kulaklıkları araştırmaya başlamış. dibi olmayan bir kuyuya düşmüş gibi hala daha devam ediyor.
dünyadaki bütün markalar da kablosuz kulaklık çıkartmak için yemin etmişler gibi her gün yeni bir markanın modelini görüyoruz. böyle bir pazar yok. kıran kırana bir rekabet var.

eğer paramız, diğer paralar karşında her gün değer kaybetmeseydi, bugün bütün kulaklıkların günlük fiyatları düşecekti. mesela 11.11 indirimleri kapsamında samsung buds pro kulaklırının en dip olarak 1 1.099 tl ye kadar düştüğünü gördüm. bugün 1.700 bandında geziyor. buna rağmen almadım. 1.099 bile büyük bir para. ancak, apple kulaklığına 2.700tl vereceğime samsung kulaklığını alırdım.
apple ürünleri hakettiğinden çok daha fazlasına satılıyor. zaten bence apple olayı da bu. herkes almasın, fiyatımız yüksek kalsın kafasındalar.
çok kullanışlı bir şey allah icat edenden razı olsun *
Randıman alamadığım bir teknolojik ürün yok katiyen konuşma karşıya sağlıklı gitmiyor.
teknosa mağazasında arkadaşla internet kablosu alırken arkadaşımın hediye alarak sahibi olduğum kulaklık çeşiti.
görsel
ilk kez kullanıyorum.