bugün

ing: sarışın deniz kızı. *
(#2594300) (#2671936)

en sevdiğim masal kahramanıdır deniz kızı. en onurlu masal prensesi.
sevmek, sevdiğini mutlu görmektir
dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
geç de olsa hoşgeldin demekten mutlu olduğum yazar.
hoşgeldin.
cihan yenici hayranı olması muhtemel 4. nesil yazar.
600. entrysini geride bırakmış, 4. nesil yazar. *
hislerine katıldığım yazar. bende nice zamandır sözlükte yazarım. hatta popüler olmak uğruna entrylerimi sildim ilgi çeker diye. polemiklere girdim, kavgalara tutuştum. ama olmuyor dostum. olmuyor olmuyor olmuyor. kahretsinnnn. *
dünyalar güzeli biridir kendisi. hep gülsündür.
yeni bir radyo limon dj yi. başarılarının devamını diliyoruz.
nick imi yanlıs okuyan yazar. ama olsun yine de seviyoruz kendisini. *
yalniz birakilmamasi gereken yazar. aferini aldı benden şarkıları ile. dinleyin, dinletin. *
öncelikle;
(bkz: you will never walk alone)

efenim kendisi radyo limon'un yeni mikrofonlarındandır. özellikle türkçe nostalji agırlıklı parça seçimlerini begeni ile dinleyip takdir ettiğim djdir. nice güzel ve başarılı yayınlar diliyorum kendisine.

sevgiler.
cok garip bir nicke sahip yazar. little mermaid olsun iste ne bileyim tom hanks'in oynadigi deniz kizli film olsun hepsindeki deniz kizlari ya kahverengi saclidir ya da kizil. deginilmesi gereken bir noktaya parmak basmis nicki ile ...
istek sarkilarimizi hemen direk calan, asker öncesi caldığı sarkilar gerçektende cok makbule geçen, radyo limon' un kaliteli bayan dj' yi.
şahsımı güzel bir şarkı eşliğinde askere uğurlamış nazik yazardır.
(#2688853) alkollü zirvelere katılmayacagını açıklayarak bizleri derinden yaralamış yazar.
tebrik etmeyi çok iyi bilen sempatik zeki sarışın.
çok hoş, sempatik, akıllı ama bı o kadar da duygusal uuser.
Dualarım onunla.
bir de şu tezi hallederse rahat bir nefes alacak.
iyi dilekleriye paylaşma ihtiyacım olan şu günlerde beni mutlu etmiş olan insandır.
hey gidinin master ögrencisi..
bir iç isinmasına ihtiyacım olduğu bir zamanda
kendi içini birilerinden aldığı cümlelerle ısıtabilen biri çıktı karşıma
ben nasıl bu ısınmayı sağladığını anlamaya çalışırken
kendisi bir anda öyle sözler gönderdi ki ortaya
al işte ısınmanın nasıl olduğunu illa uygulamalı olarak görmen lazım senin anlamak için belli
ve ben cümlelerle duygu değil ancak düşünce aktarabilmeye programlanmış biri olarak ne diyeceğimi bilemedim kendisine
bana düşen şey öyle ya da böyle teşekkürlerimi sunmaktı
fakat bunun için uygun cümleleri bulamadığımdan olsa gerek bir teşekkür yazısı bile böylece uzadı gitti...
ve ayrıca buradaki martıların hepsi kirli aralarında hiç gümüş olanı yok
hemen her gün onların olduğu muhitlerden geçiyorum ama yok
eğer bu vakte kadar göremediğim o martıyı görecek olursam elbet gülümserim ona
ama onunla karşılaşamadığım için genelde somurtur haldeyim ben kusura bakma
ayrıca unuttuğun bir şey var ki ben kanun koyucu değilim
ancak konulmuş kanunların işleyişine dair bir şeyler yapabilmek mümkün oldukça onu yerine getiririm
dolayısıyla hele ki ne olduğunu bilmediğim bir konunun kanununu yazmak asla haddim değildir.
meri olan kanunlar çerçevesinde de o alanda bana yaşama hakkı tanınmış değil ne yazık ki...
o dediğin üç harfli olgunun benim lugatımdaki karşılığı ancak cefa
kimisi o olgu üzerinden hayatın sefasına erişebiliyor olabilir elbet ama işte...
ve anlaşılan benim kulağım ömrümün sonuna dek çınlayacak hatta ağrıyacak
zira kulağımda devamlı kalacak ve ordan ayrılma zamanı asla gelmeyecek sözler sunmuşsun sen bana.
yine de azcık da olsa şanslı sayılabilirim evet ne de olsa şu an bu sözleri yazabileceğim bir muhatabım mevcut
onun nerede olduğunu nasıl olduğunu hatta kim olduğunu bile bilemesem de...
tam bir duygu insanı. hoş yazıyor yaf.
(#3073142) nolu entry ile aba altından sopa gösteren yazar.

saygılarımla.
kalbinin sesini dinleyerek yazan yazar.
duygusal yazarlarimizdan oldugunu düsünüyorum, yazilari okunurken rüyalar aleminde prens olasi geliyor insanin. kelimeleri bir sair gibi secerek yerlestiriyor, sanki yüregi ne diyorsa onu parmaklariyla döküyor. nicki gibi;denizleri birakip aramiza gelmis birisi. okunmaya deger sayili yazarlarimizdan.
nerde "işte bu beni anlatan bir şiir." dediğimde altında gördüğüm nick. sanırım yaşadıklarımız kısmen paralellik göstermektedir.
ilgiyle ailecek takipteyiz.*
(#2924529)

ne demeli bilemedim... sevgiler olsun, pembe olmayan.