1. 1.
  blog hizmeti veren sitelerden bir blog sahibi olup orada yazılar paylaşma olayıdır.

  güzeldir. eğlencelidir.
  1 -1 ... yalnizadam
 2. 2.
  ruha iyi gelen eylemdir. ne var ne yoksa dökersin sonra da amma güzel yazmışım diye böbürlenirsin. böbürlenmene yardım ederler hatta.

  (bkz: iyidir iyi)
  2 -1 ... talkative
 3. 3.
  gerçekten eğlenceli iş. sözlük yazarlığından bile eğlenceli. isterse kimse okumasın. adamı rahatlatıyor.
  1 ... dis kapinin ic mandali
 4. 4.
  aslında bir nevi arşivleme.okuduğun,yazdığın,dinlediğin,sevdiğin birtakım şeyleri halka açmak sunmak.bazen yalnız kalır insan blog una anlatır bazı şeyleri.bazende blog unda yazdığı şeyleri seven birileriyle tanışır.işte bu insana çok güzel bir mutluluk verir.
  1 ... daddy s home
 5. 5.
  dün bi hevesle karar verdiğim eylemdir. girdim blogspot'a işte google hesabıyla falan kayıt oldum, geldim blogun adını koyma kısmına... ulan ekran bana bakıyor ben ekrana. yaklaşık 2 saat ne isim vereceğimi düşündüm bloguma. hayır mesele şu ki benim gibi daha bloguna ne isim koyacağını 2 saat düşünen adam nasıl olsun da blog yazsın. hadi ola ki yazdı kim okusun arkadaş bu adamın blogunu*. bir hevestir açtık işte. ama tasarımını iyi yaptığımı düşünüyorum.
  yazma yeteneğim açıkçası pek gelişmemiştir. ama blogumda yazı yazma konusunda ısrarcı olmayı düşünüyorum. zamanla belki bende güzel şeyler yazabilirim.

  kesinlikle reklam amaçlı vermiyorum ama bi göz atın eksiği/fazlası, kötüsü/iyisi için mesaj kutuma damlayın:
  http://fikirvereyimmi.blogspot.com
  1 ... kaderimse np
 6. 6.
  Daha öncesini bilmemekle beraber gördüğüm o ki 2005 ve 2010 arasında çok daha zevkli bir e-sosyal hobiydi blog yazmak. Sonrasında twitter, facebook, google+ ve muadili sosyal paylaşım sitelerinin paylaş, beğen, +1, retweet gibi butonları neticesinde emek verilen uzunca makalelere layık yorumların yerini bu butonlara bir tıklamayla katkı verildiği düşüncesi yer aldı. Belki yazmamak için neden değil; fakat insanın hevesini zedeleyen, biraz da iç burkan durumdur. Komşuluğun bitmesi, mahalle oyunlarının yerini sanal platformlara bırakması gibi. Nerede blog imlemeleri, karşılıklı yorumlar, nerede o eski bayramlar.
  ... kupabira
 7. 7.
  bir hevesle acip hergun kac kisi okumus, kac kisi tiklamis diye heveslendirir adami. kasmaya gerek yoktur sozlukler ve twitter da gayet tatminkardir.
  1 -1 ... yangin yananindir
 8. 8.
  kimse tarafından okunmayacak yazılar yazmaktır. kendimizi kandırmayalım, kimse sizin sikindirik bloglarınıza siz söylemeden girip bir şeyler okumaz. kaldı ki girseler bile tutup da o uzun ve salak yazılarınızı okumazlar...
  2 ... brondi
 9. 9.
  başkalarının bloglarını okudukça insanda uyanan hevestir ama iş başa düşünce anlaşılır ki o kadar kolay değildir.

  http://sebepsizyazarlasma...blog-okuduktan-sonra.html
  ... halikarnas balikcisi
 10. 10.
  iyi para getirir.
  -1 ... pokeryanist