bugün

entry'ler (198)

sözlük yazarlarının itirafları

O'na güvenemiyorum artık.
Kırıldıkça keskinleşiyor gardımı alıyorum. Kaybetme korkumu da yitirdim.

ilk defa 2014 e gireceklere tavsiyeler

korunun.

tüm nasihatların boş beleş geldiği, mantık dışı aşk sanrısıyla dolandığınız zamanlarda bütün fedakarlıklarınızın karşılığını alamadığınız bir insan için ideallerinizle oynadınız mı hiç?

Yapmayın.

Çünkü o şemsiye gerçek.

ekşi sözlük

üst menüdeki kanalları kaldırıp yerine son derece kullanışsız ve zahmetli kanal filtreleme özelliği ekleyerek hem yazarlarına hem de okuyucularına işkence çektiren, sözlük alemi içerisinde en kullanışsız arayüze sahip olan site.

uludağ sözlük

trollü falan bol ama hiç tanımadığım halde gece gündüz demeden saatlerce dertleşebileceğim insanlar var burada. güzelsin, güzel.

21 yaşıma kadar sigara içmemiş olup dumanında bile nefes alamayan ben, o'nun üflediği dumanı ciğerime kadar çektim. öyle seviyorum işte.

yunanı kürtten daha fazla seven kemalist

yunan kökenli kemalist bir türk olarak kürtleri de pek tabii insan olmalarından mütevellit eşit seviyede sevdiğimi belirterek çürütebileceğim tez. halkın arasına fitne fesat sokan ne kadar türk, kürt ve yunan varsa onların da ellerinden öper arkalarından gömerim. haydi hayırlı işler.

akrep burcu erkeği

potansiyel tecavüzcü olarak görülmesi haricinde iyidir hoştur. sevdiceğini uçan kuştan kıskanır. istisnalara denk gelinmemişse iyi adamlardır. şahsım burcudur ayrıca.

itü sözlük

sekizinci nesil yazarlığımı yanlış nick seçiminden mütevellit kullanmıyorken bugün çaylaklık muhabbeti sayesinde girip baktığım ve nick değişiminin bir kereye mahsus mümkün hâle gelmiş olduğunu görüp sahalara geri döndüğüm kaliteli sözlük. hiç söylemiyorsunuz. futbola geri dönen jardel gibiyim.

şeriat istiyorum diyen kemalist

adalet istiyorum diyen yobazla benzer özellik gösterir.

galatasaray liv hospital

Sakat listesine 3 ay parkelerden uzak kalacak ersin dağlı* ve sezonu kapatan jamont gordonun da dahil olduğu, savaşa gitse daha az zahiyat verecek takım.
(bkz: galatasaray live in hospital)

5n 1k

ak it'e olmasaydın da olurduk ilanı veren sancaktar dergisinin sahibi eyüp gökhan özekin'i programda ağırlayıp bu zatın arkasına anıtkabir görüntüsü koyan program.

olsaydık olmazdın

olaya gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşan okey prezervatif markası söylemi.

görsel

akit gazetesi

(bkz: ak it)

mutlu olurum diye çıktığım yolda değer verdikçe üzülüyorum.

adamlık; o da benim mallığım olarak geçsin kayıtlara.

Gönül işlerimde derdini sikeyim butonu olsa basacak ilk kişi benim; ama huyuma suyuma kattıklarını sikeyimki gönül işte, en ufak kıvılcımda acıyor.

didier drogba

görsel

31 ekim 2013 fatih terim in basın toplantısı

son sözlerinden sonra her yer taksim her yer direniş nidaları attığım basın toplantısı. Bünye alışmış.

didem dinç

bir çoğunun soyunup türk bayrağını göğsüne taşımasından mütevellit dini boyutta ağıt ithamlarda bulunduğu, Femen türkiye'nin dinlere hareket boyutundaki twiti akabinde desteğini çeken güzel hatun. reklam veya değil. yerim.

alışmak

Hayatınızda değeri bile olmadığını düşündüğünüz bir insanın elden kayıp gidişine hüzünlenmenizin yegane sebebidir. O zamana kadar farkında olmuyorsunuz tabii.

Karda uyumanın tatlı geldiği anda donarak ölmek gibi.