bugün

hatunun kafası çalışanını görmeyeli epey oluyor. suratındaki sivilcilerden koloni kuran herifleri böylesine kaliteli bir yazara bok atarken görmek kaşıntı yapıyor. ki bana göre kendisinin her türlü gideri var bir kere..
cümlenin tam anlamı ile anlamsız. hem yazar hem karı. karı lan bu.
üç nokta şeklinde kullanılan noktalama işaretinden habersiz, sürekli iki nokta kullanan, bu kapsamda beni bezdiren yazar.
hem kadın hem şişman.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu tespitlerini ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt ekledim.
nikah şahitliğini bilecek bir cancişliğim yok ama bir hatuna göre iyi yazıyor. seksistlikle alakası yok durum budur. allah kendisini ve nikah şahidini mutlu etsin. keh keh!
filmlerle ilgili yaptığı değerlendirmeler hakikaten olağanüstü. bugüne kadar yazdığı bütün sözlüklerde kalitesini göstermişti zaten. umarız küsüp gitmez yad ellere.
kendisini gördüğümde hep dövüyor. ben gülüyorum o dövüyor. tanımam etmem, çocukluğuna verip görmemezlikten geliyorum ama o yine dövüyor. yalan gibi.
#10709503 : kendisini ölümüne destekliyorum hee.. hemen de yüz bulup mahlas altına yazdığım için kendimi kınıyorum.
kaliteli yazarlardandır.

hayata dair iç burkan detayları tebessüm ettirerek bizlere sunuyor. mizahla da harmalayınca ortaya umut sarıkaya tipi mutsuzluk çıkıyor. (bkz: bakkala gitmelik ayakkabi/#10669648)

bir nevi anti kahraman gibi boy gösteriyor yazılarında. bunda da objektifliğinin, olgunluğunun ve samimiyetinin etken olduğunu düşünüyorum. (bkz: kışın bile işe yarıçıplak gelen plaza kadınları) (bkz: çirkin kadınlar evreni)

eklemeden geçmeyeyim, tanımıyorum kendisini. objektiflik, samimiyet ve olgunluk kavramları yazılarından yola çıkarak yapmış olduğum bir tespittir.

beni en çok etkileyen yazısı ise köfte patates/#12411768 oldu. kendi çocukluğumu gördüm. burkuldum.
ekşi ve uludağ sözlük yazarlıklarını kapatıp sonsuzluğa yelken açmış bir yazar.
evlilik hayatında mutlu olması dileğiyle...

edit: uludağ sözlükte yazmaya devam edeceğini öğrenmiş bulunmaktayım.
(#12227799)yazar bu entrysinde coşmuş. avına emin adımlarla yaklaşan bir çita olduğunu düşündürtmüştür.
tam bir edward sever twilightçı yazar. alacakaranlık tutkusu oldukça fazladır.
nişanlanmış, evlenecekmiş...

(bkz: iyi de banane)

edit: şaka bir yana severim tesbitlerini yazarı.
kalemine kuvvet black eyed witch.
gerçekten güzel yazılar yazıyor.
okunası insan.
ailecek beğenerek okuyoruz.
kaliteli yazar.
(bkz: ergen)
hala ergenlikten çıkamamış kişi.
(bkz: şizofren)
olm teyze pardon kadın gelmiş 33.5'tan 34 yaşına ben daha yeni ergenlikten mezun olmuş halimle laf atsam ne olur atmasam ne olur. abla derim her daim.

hani çok iyi yazar, güzel yazar, güldürür ben de veririm şukusunu her daim.

futboldan da pasif ofsaytı bilecek kadar anlar bu arada. vallahi gel de ayakta alkışlama şimdi.
kendini gündemde tutmaya çalışan ve amacına ulaşan gıcık kişilik.
bal çiçeği, ömür törpüsü, arı peteği yazar.

mecburi edit: hakkında yazdıklarım hiç bir şekilde kişinin kişiliği hakkında gerçek değildir.

(bkz: yersen)
bıy, tekrar burada yazmaya başlamış yazar. ekşi sözlükten yine kovuldu anlaşılan. aa evet, kovulmuştu.

kovumuş muydu lan ? yok olm ya, postayı koyup gudik olmuştu.

denk gelemiyoruz kendisi ile. ben onun için burayı bırakıp ekşiye geçtim, o ben ekşiye geçtim diye orayı bırakı buraya geldi. teyzem teyzem yhaaaaa.

ama yüzsüzlük bende. neyse, öyle işte. ha, bir de yeni bir kedi aldım, o da çok şeker.
hakkinda bu kadar cok entry girilince eksiden yine sutlandi sandim.
kişiliğini bilmem ama yazdığını okutan bir yazar. bu kadın ilaç prospektüsü yazsın okurum.