bugün

entry'ler (261)

ferzan özpetek

Sen benim hayatımsın'ı okudum dün. Daha önce yazara dair hiÇ bir bilgim ya da araştırmam yoktu. Olaya gelecek olursam; beni etkilemedi. Hikayede en temel olarak aradığım şeyi, o adamın niye hayatı olduğunu yani adamı neden bukadar Çok sevdiğini aÇıklamasını bekledim. Bu noktadaki değinimleri yetersiz buldum.

içimizdeki şeytan

Kitap bana selvi boylum al yazmalım'ı hatırlattı.

sözlük yazarlarının itirafları

iÇim paramparÇa. O fikirler, hayaller, planlar, insanlar hepsi gitti. Bi ben kaldım bi de iÇimdeki hayırlısılar, belkiler, kısmet değilmişler.

Karakteri krater olmuş sağa sola püskürürdü. Kendini aÇtırdığı şişeyle ifade eden, Yemek yediği mekanla övünen insanlardandı. Şu hayatta tek ihtiyacı olan şey ilgiydi ve istediğni hep aldı. Sen bu ruhsuz ve sığ insanı alkışlarınla kral yaptın, Çocuğun da onu idolü..

Normal yaşantımda sürekli okuyup ders Çıkardığım iÇin gittiğim yıldızlı otellerin şezlonglarında da aldım elime romanları. ihtiyacı olan birine daha Çabuk yardım edebilmek iÇin hep masanın üstündeydi arabamın anahtarı. Olaylara tepkimi profil fotoğrafımı karartarak verdim. Bir insanın acısını anladım, empati kurdum, yüreğim sızladı akşam eğlenmeye Çıkana kadar. Farkındaydım aslında memlekette işlerin yolunda olmadığının Çünkü Çok araştırıyordum facebookta. Fikir yürüttüm, analiz ettim ve yazıya döktüm 140 karaktere sığdırdım hepsini. Kendime olan saygım ve özgüvenimin yanında ne kadar Çevik olduğumun kanıtıydı spor salonundaki fotoğraflarım. Alnımın akıyla girdiğim işimde Çaba harcayıp, üretip, fayda katarak yükseldiğimi görünce dayımın benle nasıl gurur duyduğunu bilemezsiniz.Sadede gelecek olursak; Gelecek ben ve benim gibilere emanet. Bu günlere, bu hale gelmemi siz sağladınız. Verdiğiniz destek iÇin teşekkür ederim. Ben sizin eserinizim...

patasana

Sonunda bu muydu dedirten eserdir.tamam akıcı filan ama tüm Çabasına rağmen katili sonuna gelmeden farkettiriyor.tabletlerdeki hikaye ise tırt.

10 kasım 2014 muğla depremleri

1 2 saat arayla 5 6 saniye sallayan depremlerdir. Devamı gelecek gibi bi izlenim oluşturmuştur.şiddetleri 4.5 civarıymış

timsah derisi yüzmek

http://www.youtube.com/watch?v=07iiV3CMo5I gayet kolaymış aslında dedirtmiştir.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

uzaktan şöyle bir 'sucuk' dersen olabilir.

tarık çamdal

Gs a geldi kanat durdu resmen. Bunun yerine kanada aydını koysa daha iyi oynar.adam bikere yavaş.

feveran

Sıla sayesinde kelime dağarcığımız genişledi yine. Şimdi orda burda cümle iÇinde iÇinde kullanılacak kelimedir.

Entry gırcem diye klozette okadar Çok oturmuşum ki bacaklarım uyuşmuş. Rap sözü uydurcam diye bacaktan oluyodum ya la.

yazarlardan alternatif rap sözleri

Buralarda yenisin akıllı dur abisi, rep yaparmış kendisi lakabıda kıreyzi, bak ewlat kes sesi bu beden repin kalesi, yanımda mc messi oynatıyoruz yine kelimeleri,saÇların oldukÇa afilli ama dağarcığın tam bir sabri.

yazarların memleketleri ve yaşadıkları yerler

memleket: Eskişehir
ikamet: Muğla

annelerden gelen ilginç mesajlar

Dün gece 04:30 da gelen mesaj : Pencere ve mutfak kapısını kapalı tut. Balkon giderlerinde süzgeç yok fare girebilir...

film tarihinin en zeki karakteri

Roger "Verbal" Kint (Kevin Spacey) - olağan şüpheliler

sözlük yazarlarının favori mustafa kemal sözleri

'' Millete efendilik yoktur, hizmet vardır.''

tek yaşamanın ayrıcalıkları

ufak tefek hoş şeylerdir.

aslan burcu erkeği

caanım istanbulu bırakıp geldiği muğla' da hapsoldu

16 temmuz 2011 amatörler haxball ligi

acayip farklar yediğimiz tek acemi takımın benim olduğum takım olduğu ligdir. fırsat eşitliği yok bu ligde. yine de eğlenceliymiş. 1 gol attık o da bana çarpıp girdi olley!