bugün

bir onur mete şarkısıdır değeri bilinmemiştir her zamanki gibi..

Hatalar ard arda birbirini kovalar
Sarılmaz bir türlü ah kanayan yaralar
Tükenir yürekler bitmek bilmez acılar
Unutma her aşkın sonunda ayrılık var

Seviyorum ah belkide son defa
Yürüyorum bak yepyeni umutlarla
Tut ellerimi bedenimi sar bırakma
Ayrılık olmaz sen istemedikten sonra

Kapıl git sürüklen yepyeni rüzgarlara
Deli gönül uslanma esir ol duygulara
Yaşanmamış farzet maziyi göm anılara
Bir çocuk gibi masum habersiz koş yarınlara

Ayrılık olmaz sen istemedikten sonra

Ne olur bitmesin yüreğim dayanamaz
Bu kadar kolay değil böyle sevgi harcanamaz
Acılar son bulsada ayrılıklar unutulmaz
Böylesi bir aşk sadece yaşanır anlatılmaz

Ayrılık olmaz sen istemedikten sonra...
cok saglam bir onur mete sarkısıdır aynı zamanda sarkıcının ilk albümündeki çıkıs parcasıdır.
çok güzel bir onur mete şarkısıdır. insanın yeniden aşık olası gelir.
onur mete'nin ilk albümünden olma, adaletsiz yar ile birlikte bilinen şarkılarından birisi olan; geceleri insanın kafasını dağıtan, buhranlara sokan, hıçkırıklara boğan, mükemmel ötesi; dinlenilmesi gereken şarkı...
çoğu zaman ağlanarak söylenen kelimedir. birçok anlam barındırır bünyesinde. yalvarıştır aslında. yakarmadır, isyandır. bir bitişi daha yüreğinizin kaldıramayacağını anladığınızda, gidene ve bitirene söylenebilecek tek kelimedir. giden anlar mı? o da meçhuldur. giden sizin kalbinizi de alıp gitmişse, sonucunda belki de bir daha asla mutlu olamamak vardır. sadece birkaç anın hayali ile yaşanacak zamanlar beklemektedir sizi. lakin öyle bir taş oturur ki kalbinize, ne yapacağınızı bilemez halde çırpınırsınız. "gitme" demeye diliniz varmaz da "bitmesin" dersiniz. kısaca, bir terkedilişin son kelimesidir "bitmesin". *
en az kendisi kadar güzel bir klibi olan şarkı. doksanlarda kliplere özenirdi şarkıcılar, yönetmenler. klipteki kızın hüznü; onur mete'nin saçlarıi hırçın dalgalar, sarı papatyalar. bitmesin derdi şarkı; ayrılık olmaz bir o şarkıyı hep dinledikten sonra.
onur mete'nin guzel, ic acitan sarkisi. ayrica sarkinin populer oldugu donemde bir kiz sozlerini yazip intihar etmisti. onur mete ana haber bultenlerinde sucluymus gibi oturmustu.
(bkz: turkcell super lig)
hüzünlü bir anda, bağıra bağıra söylendiğinde efkarı iyice demleyen şarkı.

seviyorum ah! belki de son defa,
yürüyorum bak, yepyeni umutlarla.
tut ellerimi, bedenimi sar, bırakma
ayrılık olmaz, sen istemedikten sonra.
(bkz: sevişmek)
tok sesiyle harika söylemiş olan onur mete'nin bir şarkısı. işte bu yüzden eskiler güzel sözüne bir ispat daha.

http://www.youtube.com/watch?v=C-A7XlqAm7A&feature=related
gökhan türkmen'in yeni çıkardığı ''ara'' albümünde klip çektiği ilk şarkısı. şarkı güzel lakin klip muhteşem.
bazı şarkılar vardır hani insanın bi taraflarına koyar ya. bu şarkıda bana acayip koyuyor yeminle.

gitme bitmesin diye bütün gece ağladım..

http://www.youtube.com/wa...ricXVSU&feature=share
gökhan türkmen'in bir şarkısı klibini daha yeni izledim güzelmiş cidden kıskandım da biraz. yalnız en son kızın yazdığınıda gösterseler daha iyi olurdu ama böyle de merak uyandırmış güzel olmuş.
Evde ekmek bitmesin almaya üşeniyorum mudur bitmesin?
klipten anladığım kadarıyla adam romantik, kız odun arkadaş.
az önce klibiyle birlikte izlediğim güzel gökhan türkmen şarkısı. belli bir olay üzerine çekili klipleri pek severim. şarkı da klip de çok başarılı.
günlerdir radyolarda dinlerken sevdiğim klibini izledikten sonra ise daha bir çok sevdiğim hatta bayıldığım gökhan türkmen şarkısıdır.

--spoiler--
beni sana bağlayan tek söz seviyorum demen.
--spoiler--
gökhan türkmen'in son şarkısı. ilk dinleyişte " bu ne be " etkisi yarattığına bakmayın. sonra sıklıkla dinliyorsunuz ve dinledikçe de güzelleşiyor. ayrıca gökhan türkmen'i çok seviyoruz biz. belirtmeden geçmek istemedim.
su an kulaklarimda cinlayan gokan turkmen sarkisidir.

enfestir.
Gökhan Türkmenin son klip çektiği şarkısıdır. Klibi izlemeden şarkıyı dinlerseniz etkilenmezsiniz, klibi izlerken de şarkıyı dinleyemezsiniz.
tarifsiz bir gökhan türkmen şarkısı. 7/24 aralıksız dinlenesi.
her gökhan türkmen şarkısı gibi güzel olandır.
sözleri ve klibiyle şahane bir gökhan türkmen şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=CTs5ricXVSU

"Beni sana bağlayan tek söz seviyorum demen
onca laftan sonra bitti diyip çekip gitmem

aşk seni bana yazmışsa niye bu ceza, bu can yasta

gitme bitmesin diye bütün gece ağladım
hayır olmaz böyle biteceğine inanmadım
gidersen kalan hayalinle ben ne yaparım
sensiz olmaz böyle gideceğine inanmadım.."
biri size söylediğinde mi daha çaresizsiziniz yoksa birine söylediğinizde mi ikileminin hala bilinmediği söz.