bugün

tadı ile bağımlılık yaratan, reklamlarıyla insanı iğrenecek kıvama getiren bir bisküvi çeşidi.
(bkz: bi biskrem versem)
(bkz: bi biskrem verseme alternatif cevaplar)
çubuklusu mu ne çıkmış bunun? reklamlarında yine o iğrenç karı var, bu sefer haddini aşan hareketler yapıyor ama. gittiği kahvehane biraz yaşlı, mülayim tiplerle dolu, belki de bu yüzden tercih sebebi, yiyorsa bir maç günü gelsin bizim mahalle kahvesine de yapsın böyle hareketler.
ayrıca yanlış örnek oluyorlar millete, karı koca kavgalarına çanak tutmaktır bu resmen. olmaz öyle şey denmemeli, küçücük çocuk ben pikaçuyum diye beşinci kattan atlıyorsa, bu çocuğun anası babası da biskrem yüzünden kavga eder. *
(bkz: bıskrem dolgulu cubuk)
öğrenci kahvaltısı.*
reklamlarındaki abeslik, ile kıllıklara rağmen, bilenin zaten bildiği, '' bi biskrem versem, versen'' gibi iğrenç isteklerin kaynağı olmuş, tadının şukela olduğu ülker bisküvisi...
'bir tane ver bak neler yapıyorum' dememize neden olan bisküvidir. fazla yenildiği takdirde tadı bayar.
reklamları her izlenildiğinde bir daha alınmaması düşünülen fakat içindeki taze çikolata hatırına tüketilmeyi hakeden bisküvidir.
incirlisi ev kurabiyelerini aratmaz..
tutku adlı mükemmel ötesi bisküvi ile asla yarışamayacak kuru, lezzetsiz ülker ürünü.
bir tanesi bütün kapıları açan bisküvi.
biskrem dark adlı yeni versiyonu ile bisküvi olayını aşıp başka boyuta geçmiş tatlı. bilmiyorum nasıl yapmışlar ama süper yapmışlar. .
yobaz bir kuruluşun olduğunu düşünüp de almayanlar olsa da; tadı güzel, sabahları yanında meyve suyu da varsa severek yenilecek bisküvi.
birçok taklidinin aslının tadına yaklaşamadığı efsanevi bisküvi.
kahve - baileys'in yanında kıtır kıtır yemesi güzel olan bisküvi.
(bkz: biskrem dark)
tadıyla bizi bizden alan şahane bisküvi. reklamları biraz abartılı olsa da gerçekten bi biskrem için yapılabilecek şeyler mutlaka vardır.
mis gibi çikolata krem tadında bir tür tatlı bisküvi.
tutku bisküvisine göre daha doyurucu olan kalori bombası.
var böyle insanlar.. inadına yiyorlar şunu. yahu içmeyin şu zıkkımı?!! arkadaşım eti tutku diye bir şey çıktı, duymadın mı? yok ama illa yiyorlar. ama yine de nankörlük etmeyelim, tutku çıkana kadar az yemedik şu mereti. pahalıydı bi de bu. o kadar parayı verip beğenmemek de olmazdı. yerdim ben, ama pisküvisini sevmem, ya da çikolatasını. bunda bi şeyler eksik de ne bulamıyorum.
bir bisküvi hakkında gereğinden fazla entry kastım yalnız. neyse doyurur ama, haa bi de sütle yenmeli bu şey, süt yoksa çay da olur ama meyve suyuyla olmaz, belki kedi bile olur ama meyve suyu değil.
adıyla, reklamlarıyla, sloganıyla yaratıcısının abaza olduğunu düşündüren bisküvi*
kendimi "olsa da versem" derken bulduğum leziz bisküvi. fayrouz ya da uludağ limonatayla çok güzel gider.
Fındıklısı da olan bisküvi. Gördüğüm anda aldım, fakat tadını pek beğenmedim.
tadı ve çeşitleriyle kalbimizde derin izleri olan fevkalade bir lezzet...