bugün

Hayat sarkisinda gayet yakisikliydi.
Kendisini dün sarıyer'de gördüm yanına gidip önce fotoğraf çekildim sonrada eğer benimle evlenirse bütün mal varlığımın onun olabileceğini söyledim. Hayır demedi ama evette demedi. Tam olarak nelerim olduğunu sordu bende saydım bir güzel. Tamam ben seni ararım dedi hala bekliyorum..
Benim bu kişi. Dün yanıma bir kız geldi Uludağ sözlükte yazarım falan dedi. Sonra fotoğraf çektirme bahanesiyle evlenme teklif etti. Manyak mıdır nedir? he gülüm he ben seni ararım deyip gönderdim. Bunları kim sözlüğe yazar yapıyor anlamıyorum.
bir dönem zaza enden ile tekelspor'da mücadele etmiş olan eskinin basketbol oyuncusu, yeninin aktörü.
Çapkın çapkın gülüyor ya tövbestt....
Gerçek hayatta gerçekten bir han derenoğluysa rica etmek istediğim bir kaç şey var.

ilki; gülüşün solmasın.
ikincisi; şöyle kendine uygun, temiz titiz güzel bir eş bul ve çocuk yap. Maksat genler devam etsin. Yüzü gibi kalbi güzel olanlar çoğalsın.
Üç; dilerim ömür boyu mutlu yaşarsın.
büyük burnu ve odun oyunculuğu ile gündemimizde kalan masumlar apartmanı oyuncusu.

ses tonu ve boyu dışında bir ekstrası yok bu elemanın aslında.
itin götüne sokmuşsunuz da adam baya yakışıklı lan.
(bkz: yunan heykeli) tipli adam.
ilah mi silah mi karar veremediğim erkek birey.
Alnı açık saçı kıvırcık yaparak kamuflaj yapıyor.
yakışıklı oyuncudur. ama o kadardır. biraz önce masumlar apartmanı dizisine denk geldim de. ya hep kötü bir oyuncuydu ya da vasatlaştı ya da karşısında çok iyi oyuncular var.
Sokullu Mehmed Paşa'nın torunudur.
Fatih sultan mehmete benziyor.
Geçen yoga etkinliğinde bi çocuk vardı saçı sakalı çok benziyordu karşı çaprazıma serdi matını. Yaşı küçük olmasaydı dibim düşerdi de küçük olunca döndüm arkamı. Neyse yoga yapan erkekler like.
Yaşı küçük mü? Kaç yaşındaydı bikbikcim? Benim nickimi verebilirsin kendisine ben de çıtırım.
Birkan sakallı kim amk...
Max 25 ama boy saç sakal bildiğin aynısı. Whatsapp grubuna bakayım dedim de 525 kişi var uğraşamam. Bi daha gittiğimde görürsem senden bahsedeyim.
Tamam aynı yaştaymışız. Olur bahset kızıl saçları var de dikkatini çekerse ağıma düşürürüm.
insan olmaya çalışan da kahtalı mıçeye benziyor istersen şimdilik onu al.
Yok o benim tipim değil. Zaten bir tipi de yok kendisinin ayrıca da yaşlı biri.
Başlığa bak izdivaç programına döndü.