bugün

boynuzlu imiş

görsel
Kurt seyit ve şura da rol alan oyuncumuz. Bi ara dizlye göz gezdirdiğimde çok zor anlamıştım. Yandan ömer çelakıl arkadan halil sezai önden birkan sokullu. Bi değişik olmuş. Şimdi ne halde bilmiyorum.
jamie dornana benzetilen er kişi.
aslında o kadar benzemiyor.

Editto: çok benziyor ya valla bak.
kanal d'de yeni başlayan hayat şarkısı dizisinde kerim rolünü canlandırmaktadır.
Saci kisayken daha iyi degil miydi.
izlemelere doyamadığım yakışıklı aktör. o salaş kıyafetler o saç baş nasıl da yakışıyor kendisine.
Aslı Enver kendisini kaçırmıştır.

Birkan dan sonra murat... attan inip eşeğe binmek, sütaş süzmeden sonra dost süzmeyi kahvaltılık etmek gibi bir şey adeta.
aslı enver'in büyük kaybı.

hayat şarkısı'yla birlikte çıtayı allahuekber dağlarına çıkartmıştır bence. ayrıca murat boz'la kıyaslanmasını bile hata olarak görüyorum, şimdi aslı enver düşünsün. lol.

söylemeden geçemeyeceğim son bir şey daha: neden berrak tüzünataç birkan neden?
1985 yılında dünyaya gelmiştir. yakışıklı bir kardeşimizdir.
aslı enver'i mi elinden kaçırdı, yoksa aslı enver mi kendisini elinden kaçırdı bir türlü karar veremediğim yakışıklı ve dul oyuncu lol.
Birkan milyonlarca yürek tek bir soru neden berrak ??
Tipini siktiğimin keli.
verilir, o kesin. aslı enver de ağzının tadını biliyor ha birkan, murat boz filan.
Tanrı onu yaratırken benim de fikrimi almış.
Sakalin yakışmadığı tek erkek kendisi olabilir.
Belki de hayat şarkısı dizisinde saç-sakal karışmış şekilde görmekten yoruldugum için böyle düşünüyorum.
Bukle Bukle saçları güzel evet ama sakalla karısınca üstüne bir de gözlük takınca suratini göremiyorum.
6 Ekim 1985 istanbul doğumlu oyuncu, manken.
lisedeyken patlamıştı sanırım bu oğlan küçük kadınlar diye bir dizi vardı orda, o ara kızlar ayy kim bu falan diyorlardı. sınıftan bir kızın kuzeniydi. söyleyeceklerim bu kadar.
dağınık uzamış saç, sakal, bıyık üçlüsünden vazgeçmemesi gereken kişidir. bu kızla ne kadar yakıştılar birbirlerine bunlar.
Tipsizin önde gideni. Nasıl bir yokluktasınız ki bu adama yakışıklı diyorsunuz.
Adamın o direksiyon başındaki beyaz tişörtlü resmi, msn, facebook, vs bilumum sosyal sitelerde tipsizler tarafından en çok kullanılan fake foto herhalde.
aslı Enver'in eski kocası ve berrak tüzünataç'ın mevcut sevgilisidir.
meslekleri sadrazam olan sokullu sülalesiyle alakası var mıdır merak ettim.
Berrak Tüzünataç ile olan 3 yıllık birlikteliği sona ermiş.

https://www.posta.com.tr/...di-haber-fotograf-2064699
aslında yakışıklı çocuk ama o boy posa karizması eksik. Bir de onca dizide oynadı, say oynadığı dizileri deseler tekini bile söyleyemem, herkesin aklında kalacak bir işe henüz imza atmamış demek ki.
iyi bir oyuncudur evet.