bugün

Sözlük yazarlarının şimdiye kadar oynamış oldukları her çeşit pc oyununda karşılaştıkları en güçlü karakterdir.

Benim için 2 karakter var. Birini diğerinden ayırt edemiyorum. ilki half-life ın ilerlemeli versiyonunda en son uzayda gelen dev örümcek. Kardeşimle bir hafta geceli gündüzlü oynamış yenememiştik. Sonra telefon etti bir ay sonra. Abi şifre yazdım öldürdüm dedi.

Diğeri de her ne kadar pc oyunu olmasa da atari deki tsubasa nın pc emülatör ü ile oynadığımız versiyonundaki arjantin milli takım oyuncusu dias. Bu adamdan daha bir kere top kapamadım. Bakın 1 kere diyorum. Top bu adamın ayağına her geldiğinde gol oldu. Belki 10 milyon kere kaydedip tekrar denedim ama affı yok gol oluyor. Bug gibi birşey.

Son olarak jüri özel ödülü vermek istediğim iki tane şahsı muhterem var. Birisi (bkz: maxim tsigalko) , diğeri (bkz: junior khanye)
tekken 5 teki king en klas hareket ve vuruşlara sahip olan karakterdir.
lotr bfme - death army.
(bkz: tommy vercetti)
hulk taki hulk
red alert 2 deki apocalypse
age of empires daki paladin
alex mercer - prototype.
(bkz: sarah kerrigan) ötesi yoktur.
prototype ; alex mercer .

trainer varsa daha da güçlü olur *

görsel
hiç şüphesiz:

(bkz: kratos)
(bkz: god of war)

hatta bilgi editi: yardım istediği savaş tanrısı ares'in kendisine attığı kazık sonrası aresi öldürmesi, aresten boşalan koltuğa geçip daha sonra kendine kazık atan zeusun ağzını kırması, zeus'un kaçması ve kratosun zeus'un kızkardeşleri olan kaderin kızkardeşlerini öldürüp geçmişten titanları getirmesi, poseidon, herkul, hades ve benzeri hertürlü tanrının ağzını kırıp zeus'u hakkı rahmetine kavuşturması ve skerim böyle işi deyip en son zeus'un kılıcını kendine sokmasıyla bu itibarı sonuna kadar hak eden kişi. bu arada koooskoca god of war serisini böyle özetledim ya sony dava açsa müebbet yerim...
duke nukem dir bence hem taşşaklıdır hem komik hemde über güçlü bir kişiliktir.

-come get someee !!!
Pes 2013 Galatasaray ile takım modunda Sabri Sarıoğlu derece : 109
steve (minecraft). adam öldükçe diriliyor daha ne yapsın.
dead island'da şefe saldıran vahşi zombilerin başındaki thug.

hemen açıklayayım: oyunun ilerleyen kısımlarının birinde, adadaki yerel kabilenin şefini adada bir yere götürürken birkaç evin oluşturduğu köyün içinden geçilir ve o anda bir adet thug, bir adet butcher ve beş-altı adet normal zombi ortaya çıkar. kendi başınıza hepsini halledebilirsiniz ancak yavşak zombiler şefe saldırır, şef de elindeki skindirik taş ve sopalarla kısa sürede ölür. thug adlı iki buçuk metrelik zombi iki yumruk ile şefi öldürene kadar oyuncunun o thug'ı, butcher'ı ve diğer normal zombileri öldürmesi gerekmektedir ancak bu kesinlikle imkansızdır. karakterimiz ölünce oyunun bu kısmının hemen birkaç saniye öncesine dönülmekte, ancak bulundurulan silahlar/cephaneler yenilenmemektedir. bu yüzden de her el daha az kalan cephane sebebiyle zombiler de öldürülememeye başlanmaktadır. rage quit yapılarak oyun silinir, bir daha da oynanmaz.
devil may cry vergil oynayan bilir.
Legend online: Büyücü
(bkz: agent 47)
Karizmasi yeter.
kim ne derse desin. hangi oyun olursa olsun. gelmiş geçmiş en güçlü karakter gordon freeman ve barney calhoun'dur
(bkz: captain price)

2. dunya savasindan bu yana yasiyor adam amk daha ne olsun.
Tartısmasız Kratos.
darth raven-knights of the old republic.
(bkz: dahaka)
prince of persia da ağlatır adamı.
(bkz: ayten)
(bkz: gordon freeman)
tekkenin sonundaki kanatlı ejder adını hatırlayamadım. o gavuru öldürmek çok zor oluyordu. yanına yaklaşamıyordun. uzaktanda alev püskürtüp öldürüyordu, hemen.
(bkz: captain price) dede torun ikiside yol gosterici olmustur. her operasyondan sag cikmamizi saglayan karakterdir.