bugün

prince of persia adlı oyunda zamanın bekçisi, kader iblisi olarak da adlandırılabilecek, oyunun korku ve adrenalin kaynağıdır. herşeye rağmen bahçe hortumuyla öldürülebilinecek tek yaratıktır.

(bkz: prince of persia)
öncelikle allah belasını versin. onun yüzünden güzelim oyundan bi süreliğine soğudum. oyun dünyasındaki en zor kovalamaca sahnesine sebep olan yaratıktır herhalde. kendisine buradan bir çift sözüm var. ulan mına kodumun karaktersizi, madem zaman bekçiliği yapıyorsun gidip ilgilensene işinle. şerefsiz. aaa, n'oldu sonra ? water sword dan bir kaç darbe yiyince yıkılıverdin olduğun yere di mi? terbiyesiz.
şu ibneratördür:

görsel
prince of persia oyununun olayı belli daha baştan. hoplayıp zıplama kısmı çok önemli. tabi insan burdan nereye acaba diye bakınıyor ortalıyor ediyor atıyorum biraz koşup sonra ipe tutunup koşmaya devam edip sonra karşıya sırt üstü zıplaması gerekiyorsa biraz soluklanıp hadi beline kuvvet diyor. bu sayede de hay elimin ayarını sikeyim deme oranı azalıyor vs.

dahakanın oyundaki genel olayı onunla yaşanacak boss fight kısmına kadar o geldi mi yardırmaktan ibaret. o da çok zor olmuyor taki ipli kısımlar başlayana kadar iple en uç noktada kurtulmayı başaramayınca ikinci turda kesin yakalıyor ibne.
insan gibi etten değilde kumdan yaratıldığı için sudan korkan dev yaratık. o yüzden bu yaratığı sadece water sword ile öldürebilirsiniz. ayrıca çok sıkışırsanız tükürerek canını yakabilirsiniz. son olarak oyun kariyerimin en heyecanlı dakikaları şüpheiz i stand alone eşliğinde dahakadan kaçtığım sahneler olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

(bkz: warrior within)
suya ulaşana kadar adamı gerim gerim gerer bu totoş.
ayakları göte vurmak deyiminin açıklamasıdır.
kucucuk minicik oyun zevkimizi de agzimizdan burnumuzdan getiren bi serefsiz. kucuktuk tabii korkuyorduk. oyunu biraktirir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/dahaka-86923/
Bu pezevengin kovaladığı sahneler kadar ben hiçbir oyunda, filmde, kitapta hatta gerçek hayatta gerilmedim. Tam mutlu mesut dolaşırken bir anda çıkardı bu allahsız. Götümüzü yırtar duvardan duvara atlardık herif yürüye yürüye yetişirdi bize, bide yaklaştıkça her yer yıkılmaya başlardı, bağıra bağıra oynardım. Az rüyalarma girmedi bu şerefsiz, çocukluğumu zehir etti.
sudan korkan lanet iblistir. kestikten sonra ergen haliyle kişiye zafer naraları attırandır.
Bu illeti herkes bilmez. Oyunda eski zamana dönünce her an çıkabilitesi olan bir yaratıktır. Korkmamanız gereken tek zaman water sword’e sahip olduğunuz zamandır.
allah belasını versin bu öcünün :(.
güncel Önemli Başlıklar