entry'ler (137)

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

http://connected2.me/professorwoland

sözlük yazarlarının itirafları

Yıllar sonra bu siteye yedek hesabımla entry giriyorum.

bim kasiyeri vs tansaş kasiyeri

birisi iş çıkışı maklubeye ötekisi bira fıstığa gidecektir.

çok az bilinen isimler

(bkz: yarra) böyle isim mi olur amına koyim ama koymuş işte anası babası. Yazık lan kıza.

geçmişi hatırlatan şarkılar

üniversiteyi bitirmeme sadece iki hafta kalmasından mütevellit diyarpala - pom"pala"masyon. (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)

tayyip erdogan in almanyayi bile costurmasi

(bkz: entry başı 1 lira)

özel mesaj almak isteyen yazarlar

tanımadığı biriyle oturup muhabbet etmek isteyen yazardır. insan sanırım en güzel hiç tanımadığına döküyor içini.

hadsiz

(bkz: ezgi mola) nın aşırı muhteşem şekilde söylediği kelime. Yüzüme karşı hadsiz dese evlenme teklif ederim ki bi daha desin o derece güzel seviyor.

başbakanımız pokemon mu sorunsalı

kendisi bir ciglipuffdır eline mikrofonu aldığı gibi ülkenin yarısını ayakta uyutuyor amk.

sırrı süreyya önder

ortamlarda soma için bunu dedim şunu dedim der kim nerden bilecek amk.

chp lilerin kendilerini alim sanması

(bkz: tabi lan manyak mısın)

yere düşen vatandaşa tekme atan bürokrat dallama

dünya da var mıdır bilmediğim ama varsa eminim dallamaların kralı olacak dallama hıyardır. ne dense azdır.

küfür etmek

insanı rahatlatan eylem. Hatta bazen kendi diliniz yetmez. Yani yeter aslında türkçe küfür konusunda da yaratıcı bi dildir ama hayat öyle bi yere getiriyor ki fuck you you fuckin fuck demeye başlıyor insan.

doğa rutkay

an itibariyle aşık olduğum muhteşem güzellikte ki oyuncu. beğenmeyenleri görende bi elinde adriana bi elinde candice sanacak .

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

gidilen mekanda 4. Birayı içememek cepteki paranın çıkışmamasından korkarak geçirilen saatler.

acılı ketçap

hıkkıdık tutturur istisnasız.

league of legends

dotadan daha zevkli bir oyun. (bkz: katarina)nın hastasıyız

tribute nasıl okunur

traybaytaytay en doğru söyleniş şeklidir.

karadeniz erkeği

karadeniz kadınını bi şekilde kontrol altında tutabiliyor en azından beraber yaşayabiliyor olmaları nedeniyle bir egeli olarak saygı duyduğum erkekler.

kerim frei

önümüzde ki hafta bursa da ondan sonra galatasaraydadır.