bugün

Kanınız kaynayıpta sıcaklığını yüreğinizde hissettiğinizde.
Yanina gidince ve ya gecince sanki elektrik akimina yakalanmis gibi hissedilir...
-adı geçtiği zaman istemsizce gülümsersiniz.
-onunla birlikteyken vaktin nasıl geçtiğini anlamasınız.
-ona farklı bir gözle bakarsınız, diğerlerinin arasında adeta parlar.
-konuşurken kekeleyebilirsiniz.*
seviyorum lan ben onu dersiniz kendi kendinize anlarsınız işte amk.
onu tamamen kaybettiğiniz an.
Fonda çalan şarkıda onun tebessümü gözümün önüne geliyorsa yeni bir hüzün yakın demektir.
onu kıskanırsan, başkasının ona ilgi göstermesini öfkelenirsen, hep yanında olma mesaj yazma konuşma isteğin varsa, yanındayken hep espriler onu güldürmek için saçmalıyorsan,yanındayken yüzünde aptalımsı bir gülümseme olursa geçmiş olsun arkadaş.
hep onun yanında olup ondan ayrılmak istemezsiniz kalp atışlarınız hızlanır yüzünüz kızarır ve utanırsınız ondan.
görsel
Ona bakınca gülmeniz geliyorsa, seviyorsunuzdur.
Çocuk haklı beyler!

Duyduğum en isabetli tespit!
Kendi kendini anlatıp, anlamlandırmanıza imkan tanımıyorsa, anladığınız şey olumlu da olsa olumsuz da olsa, doğru olmayacaktır.
zaman; onunla yetmiyor onsuz da geçmek bilmiyorsa...
Muhabbeti bitirmek için can atmıyorsam, konuşmak için fırsat yaratıyorsam, o mesaj atmadan mesaj atıyorsam falan filan.
ciddi ve samimi bir sorudur ahali.
Kaybetmekten korkarsınız.
Tiksinmiyorsam seviyorumdur.

Yoksa ben iğrenecek bir detay buluyorum amk.
Biraz klasiktir ama anlamanın en kesin işaretidir. Gördüğünde kalbin yerinden çıkacak gibi atmaya başlar.
sözlükte nickini görünce farenizle okşarsınız şüphesiz.. ben değil ben değil öyle diyolar sjsj.. hatalarını günahlarını görmezden geliyosam seviyorumdur kuşkusuz..
Kıskanç bir ite dönüyorum.
Endişe.

Endişe, sadece sevdiğin değer verdiğin insana duyduğun histir.

Kapısına kadar bırakırsın da, evine çıktı mı diye endişe edersin.
Gün öğle olur, yemek yedi mi karnı doydu mu diye endişe edersin.

+100 vb. Vs.

Daha yazmayayım, şimdi ağlarım.
kaybetmekten korkarsınız yazmış bir arkadaş.

kaybetmek korktuğuna sahip olamamışsındır ve tamamen bağlanamamışsın, kendini teslim etmemişsindir. eski gerizekalı sevgilim de söylerdi bunu.
Heyecanlanıyorsam ve onunlayken şımarıyorsam.
Yılların onsuz geçse de, bile isteye seni kırdığını bilsen de, siklemediğini bilsen dahi özlüyorsan seviyorsundur.
Yaşam daha tatlı gelmeye başlar yanında veya uzakta sadece onun hayatında olması hissi buna yeter.
Seni sevdiğimi anladığım günden beri
Yüzler değişti, dostlar değişti
Yorgun sokaklar bile karşı çıktılar
Adresler değişti, evler değişti
Seni sevdiğimi anladığım günden beri
Gökyüzü değişti, geceler değişti
Çocuklar bile bana çiçek diye baktılar
Yaşıyor muyuz, unutacak mıyız
Yoksa
Çığlık çığlığa.
gerçekten seviyorsanız, bu soruyu sormak aklınızın köşesinden bile geçmez. varsa yoksa odur.