bugün

işemek değildir herhalde.
ayrıca gidere ne demek tuvaletin bir gideri var olmasa işemeyiz gitmez çünkü.
taktik verin de deneyeyim. yalnız başıma sıkılıyorum valla.
benim cinim var göndereyim istiyorsan.
sek içmen bence.
gece tırnak kesip ıslık çalmak...
Kendini bu arap safsatalarına çok kaptırmak. Bir yerden sonra içine işler ve gerçek sanırsın. işte O zaman başlar musallat olmaya.
Biz bunlara inanmayız.
Pis olmak. Yikanmayip, ev temizlemeyip, kokarca gibi gezerseniz olacağı o.

Evet.
Ya arkadaş bu cin vakaları da sadece Müslümanların olduğu yerlerde görülüyor. Amerika, afrika, uzakdoğu falan cinlerden muaf tutuluyor galiba.

in cin peri bunlar hep masal. Bana cin musallat oldu diye insan net şizofrendir.
Osbir çekmek eskiden ergenleri kortuturlardı çekme bak çekene musallat olurlar diye.
Pis ve abdestsiz gezmek yani cünüp , olmadık yerlerde dolaşmak, terk edilmiş mekanlarda dolaşmak, uygun olmayan yerlere tuvalet ihtiyacını gidermek…
kendi psikolojik rahatsızlıklarını ve şizofrenik zihinlerini bir görünmeyen dış güce bağlama durumu.Bence insanlar cinlere musallat oluyor.
Şizofreni veya bipolar olmak. Emin olun başka hiç kimse cin musallatından söz etmez.
tanıdığınız bir cin varsa lütfen ricacı olun bana musallat olsun. cinlerin musallat olma sebebi süzme cehalettir.
25.

Sokağa çöp atmak,
Kul hakkına girmek,

En büyük sebeplerdendir.

Siz siz olun kul hakkına girmeyin sevgili inananlar. Yoksa cinler ananızı sikerler.

Çünkü devletin umrumda değil.

Ent.
hala cinlere inanan var mı amk.
O kadar cin filmi var. Turknet varsa izleyin öğrenin.
cinin sana aşık olması.
(bkz: Şizofreni ve sanrılar)
cahillik, köylülük ve şizofreni.
psikoloğa gitmiyor olmanız. cin ne aq