bugün

entry'ler (103)

barzaninin referandumu ve kürdistanın kurulması

meşru olmayan bir oylamadır bir gün kürdistanın kurulması ondan sonraki gün türkiye cumhuriyeti devletinden toprak talep etmektir ayrıca bu oylama milli menfaatlerimize ters gelmektedir. ne kadar da olsa abd referanduma destek vermiyorum dese de ypg ye be diğer terör örgütlerine bedava silah yardımı yapması bu referanduma destek verdiğinin kanıtıdır. çünkü amaç kukla devlet kurup o devletin kaynaklarını sömürmek ve düşmanlarına karşı kullanmaktır. zira devletler arasında dostlukları yoktur menfaatleri vardır ve o menfaatler baki değildir. örneğin rusya - türkiye ilişkileri .

ilk kurşun atan kubilay vs ömer halis demir

ikisi de ülkelerinin rejimlerine karşı gelişen kalkışma ve isyan girişimine karşı ilk kurşunu atan askerlerdir kubilay izmir melemen ilçesinde meydana gelen şeyh sait isyanına kuru sıkı kurşun atarken şehit oldu. Ömer bin halis demir ise 15 temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen ve demokrasiye, hükümete ve onun üstündeki cumhur başkanımız sayın Recep TAYYiP ERDOĞAN'A karşı olan darbe kalkışmasında ilk kurşunu attıp şehit olmuşlardır. her iki kahramanlarımızın'da allahtan rahmet diliyorum.

snijdear ın gitmesi

bence galatasaray futbol takımının yöneticilerin yaptığı en büyük hatadır ben onların yerinde olsam belhandayı snijdear ın yedeği yapıp snijdear ı österburg karşısında ilk on bir oynatırdım bu takımın reziliği kulübü en borçlu yapan ünal aysal zamanında bile yaşanılmadı bu yönetimin bir an önce istifa etmesi lazımdır.

15 temmuz 2016 darbe gecesi

15 temmuz 2016 tarihinde milli iradeye ,meclise, demokrasiye ve o dönemin hükümetine ve hükümeti yöneten sayın
cumhurbaşkanımız tayyip erdoğana yönelik saldırı yapılmıştır ve bu saldırı başkomutanın emri ve vatandaşlarımızın yoğun gayretleri sonucunda defoldu isyan bastırıldı ve suçlular cezalara çaptırıldı ama bitmedi tayyip erdoğan efendimizin dediği gibi tek bir fetö'cü kalmayana kadar bu mücadele devam edecek atatürkün dediği gibi '' vatanının dört bir yani hile ve cebren kastedilmiş orduları dağıtılmış olabilir fakat sen şu anki bulunduğun konumu düşünmeyeceksin ve vatanı kurtarmak için harekete gececeksin ihtiyac duyduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur'' ne doğru söylemiş türkiyenin kurucusu atatürk tamda 15 temmuz 2016 tarihinde isyan anlamında olan darbeyi kastediyor. milletimin 15 temuzu 1. yıl dönümünüz kutlu olsun.

kılıçdaroğlunun darbe gecesi meydanlarda olmaması

sene 2011 kemal bey bir röportajında'' darbe olsun bu tankların önünde ilk ben durururm.'' demişti sene 2016 sayın cumhur başkanımız recep tayyip erdoğan milletiyle meydanlardayken kemal bey beykoz belediyesi başkanının evinde ne işi vardı neden 5 sene önceki sözünü yerine getirmedi buradan milletime soruyorum şimdi sözde adalet yürüyüşüne çıkan kemal bey o zamanlarda neden adaletsizliğin karşısında yer almadı bu çok manidar bir konudur dikkatinizi çekmek isterim darbeciler kemal beye yolu açtığı gün danışmanı darbecilerle ne konuştu ki kemal bey yara almadan ordan uzaklaşabildi .

chp nin mitingde sayının farklı göstermesi

aslında bakarsanız chp skandal üstüne skandal yapıyor mitinge gelen insan sayısını çok gibi gösteriyor ama yaptığı hatalar ve gaflar chp nin geçem seçimde oy oranını baya düşürdü eğer chp oy oranını artırmak istiyorsa takıntısı olan laiklik kavramını bırakıp halkla kucaklaşan bir parti olması zorunda yoksa 20 sene daha bu ülkeye iktidara gelemezler.

bir insanı sevdiğinizi nasıl anlarsınız

hep onun yanında olup ondan ayrılmak istemezsiniz kalp atışlarınız hızlanır yüzünüz kızarır ve utanırsınız ondan.

pepenin beşiktaşa gelmesi

beşiktaş tarihinin en iyi transferini pepeyi alarak yapmıştır. pepe ispanya kral laliga şampiyonlar ligi avrupa kupası dünya kulüpler kupası ve buna benzer diğer şampiyonluklar yaşamıştır. aynı hagi nin galatasaraya gelmesi ve alex de souzanın fenere gelmesi ile eş tutulur seneyede beşiktaşın ligde zirveye zorluyacağını ve avrupa da en kötü çeyrek final oynayacağını inananlardan biriyim.

neden sevgilin yok

bende bu bayanları anlamıyorum beni taşıyacak kadın diyorlar allah aşkına siz kendinize amele mi alacaksınız yoksa evlilik mi yapacaksınız.

türkiye de bilimin ilerlememesinin sebepleri

avrupa da da aydınlanma çağı ve reform hareketleri öncesinde de kiliseye bağlı bilim ilim ve fenden uzak bir hayat tarzı vardı dünya yuvarlak diyen ilim insanını idam eden bir avrupa sadece türkiye ile sınırlandırmak olmaz kıyamet alameti ilim azalacak cehalet yaygın olacak islamlara göre de sorgulamak bile günah kızlarla konuşmanın günah kabul edildiği bir ülkeden ne bekliyorsunuz allah aşkına soruyorum size.

evlilik

bende evliliğe karşıyım islam da dini nikah var evlilik yok ki evlenmek demek çok büyük borç batağının içine girmek demek oysaki dini nikah kıy resmi olmasan bile karını dini nikah adı altında sikiş ama mutan nikahı'nada karşıyım.

sınayderin gs den gitmesi

başlı başına yönetimin aldığı bir risktir çünkü başarı gelmez ise belhanda gibi oyuncuların yanında dursun özbek de gider
mutlaka yönetimin dikkatli olması ve ona göre tetbir alması lazım gelir.

bir kızı zevkten inim inim inletmek

kızın numarasıdır o normalde inlemez kız sadece erkeğin daha çok ona sokması için yaptığı bir boşaltma stratejisidir.

bir kızı zevkten inim inim inletmek

kızın numarasıdır o normalde inlemez kız sadece erkeğin daha çok ona sokması için yaptığı bir boşaltma stratejisidir.

dekolte giyen kız namuzsuzdur ön yargısı

türk toplumunun zihin dekolte giyen kız namusuzdur, zina yapar, erkeklere kendini elletirir, ve erkeklerin elini tutup orospuluk yapar gibi ön yargılar var diğer ön yargı ise kapalı kız namusludur ön yargısı bana kalırsa kimin namuslu kimin ise masuz olduğunu allah bilir ben nice açık kadın tanıyorum kendine saygı gösteren erkekler var açık kadın ama ağırbaşlı vakur.

hazreti muhammed türkmüdür

bu konuda çok söylenti vardır hazreti muhammed hakkında ama gerçek olan hazreti muhammed bir kavme değil bir insanlığın üstüne gelmiştir.

polat amımdar ın yeni filmi kurtlar vadisi vatan

29 eylül'de sinemalarda.Darbe konusu işlenecek.

bir özeleştiri yap

özeleştiriyi özelleştirme diye okuyup yine neyi sattılar diye geldim.

bu da benim özeleştirimdir.

recep tayyip erdoğan denince akla gelenler

''bakın bu da ilginç''

yüz kere dedi gına geldi. yemin ediyorum.

gece uyumadan oh iyi ki amım var diyen kız

amım yok, sikim var.

seni sikmeye hakkım var.

cevabını alacak kızdır.