bugün

Nestle Pınar ürünleri asla olmaz.
Bir zamanların ucuzcu marketi lakin şu an değildir.
Yarattığı o algıyı kullanarak, hunharca bindirmeyi alışkanlık haline getirdi.

Ayrıca en az personelle en çok işi yaptırma derdinde olması da hoş değil.
Temizlik yapan, reyon dizen, kasaya bakan, stoklara bakan, müşteriyle ilgilenen aynı kişi.
Yazık çocuklara!
başıma bir iş gelmeyecekse burada satılan bütün beyaz peynirler zik gibi.
açılımı birleşik islam devletleri olan yerli ve milli islami marketimiz.
dış ülke piyasalarına girip, domine etmesi sevindirmiş ve güldürmüştür.

https://www.haberturk.com...a-tehdidi-2580849-ekonomi

bim de olsa, dış ülkelerin piyasalarına girip, oradaki alanını oldukça büyütüp, o piyasayı sömürmesi güzel bir gelişme.

özel yerli sektörümüz çok daha fazla dış pazarlara açılıp, ticaret yapmalı. refah sahibi güçlü devletler bu yolla refaha ulaşabilmişlerdir.
kim ne derse desin sistemli çalışmasının ve bu sistemden ödün vermemesinin ekmeğini yiyen markettir.

ayrıca açılımı birleşik islam marketleri ya da devletleri değildir. açılımı birleşik mağazalardır.

ayrıca yönetim grubu tutucu ya da dinine çok düşkün insanlardan oluşmaz.
Ürün gamı konusunda a101'in gerisinde kalmaya başlamıştır.
Marka modelinde nokia örneği gibi, lideri olduğu pazarda kendini yenileyemezse büyük bir tehlike kapısında.

Zira bim yıllardır aynı ürün çeşitliğinde ve aynı konseptte. Değişime ayak uydurmakta zorlanıyorlar.
Türkiye’nin aldi’si, lidl’ı, netto’su!
BiM, salgından bu yana kârını geçen yıla göre yüzde 99,8 artışla 430 milyon 411bin liraya yükseltti. Aynı BiM işçilerini virüse karşı korumasız ve uzun saatler çalıştırmıştı.
fiyat konusunda diğer marketlerden farkı kalmayan zincir.
Kızıma bisiklet ve 55 inç uhd televizyon aldım geçenlerde. Bunun gibi ürünlerde Fiyatlar hala uygun.
o dediginiz incirli seyden ben de aldim icindeki incirden dolayi biskuvi nem cekmis bayat zevksiz yavan bir seydi.

zaten inciri de sevmem neden alip yeme girisimim oldu hep sizin yuzunuzden.

mavi sade tirtikli cipsten sasmam.
gecenlerde kivi marka boyun masaj aleti aldim ondan cok memnunum araba icin manyetik tutucu aldim o da cok guzel.

ben genel olarak insanlarin alip begendigi seyleri okur gider alirim.

o hollanda wafil ve incirli buskivi hic guzel degildi.

altin sut aldim burada cok ovdunuz siseyi calkalamadan actim unuttum icinden sanki kasikla koyulmus gibi top top margarin gibi yaglar cikti.
görsel
görsel
Güldürmüştür. Bence abartıdan başka bir şey değil. Gökkuşağı yastık ya alt tarafı.
bim de olmasa karnımızı doyuracak kadar alış veriş yapamayacağız.
orta halli ailelerin alışveriş için tercih ettiği market. ki en büyül marketler zinciri ekonomi ne kadar kötü anlayın.
Ekonominin bim ile ne alakası var çok merak ettim gerçekten.
Bimin tercih ediliyor olmasımın nedeni her 300 metreye bir şube açmasıdır.

Kipa da açsın her 300 metreye bi şube, o da tercih edilir.
Eskiden alt düzeye hitap eden bu market artık orta düzeye hitap etmektedir. Ekonomi ile ilişkisi budur.
Hisse senetlerini takibi bırakmayın.
Sağolsunlar bazen kazandırıyorlar..
Bim Ltd aş.
Eskiden ucuz olan marketler Zinciri.

Her boka zam yapmışlar amk.
Yarın oppo a5 telefonu geliyor,taksit yaparlarsa alacağız.
bim de bile her ürüne zam yapılmaya başlandı ak parti ülkeyi batırdı.
Tağşiş listesinde yer alması sonrasında Balarısı firması tarafından Bim marketler zinciri adına üretilen Balkaşık ürünleri reyonlardan toplatılmış.

görsel
ilk müşterilerinden biriyim.
alman aldi'nin klonudur. ilk genel müdürlerinden birini oradan transfer etmişlerdi (dieter brandes). bir ara, hisselerine bile sahiptim. evimi bile bim'den aldım desem çarpılmam! bazı ürünleri çok kalitelidir. bosch marka mikrodalga fırınım 2.yılında cortlamışken, chefmaxx marka bim ürününü 6 yıldır sorunsuz, her gün, tepe tepe kullanıyorum misal.
Birleşik marketler zinciri. A101 kendisinden bir tık daha iyi kanaatimce. Ben şok seviyorum o ayrı. Bir de beğendik marketleri vardı epey kalite. El değiştirdi. Çağdaş zincirine geçti. Çağdaşlar Alkol satmasalar fena değiller aslında.