bugün

son günlerde koku adlı şarkısıyla gündeme gelen,esmer güzeli genç şarkıcı
http://www.beyzadurmaz.net
an itibariyle beyaz showda endam eden sahsiyet,
vücuda 9, sese 4, sarkıya 3 puan veriyoruz ve "turkiye'de tutar" kararına varıyoruz
medya maymunu.gereksiz.
daha önce reklam filmlerinde seslendirmeler yapmış pembe patikler dizi müziğini seslendiren

alarko carrieeer gerçek konfor diyen sesi güzel hatun
medyadaki gereksiz isimlerden sadece biri
(bkz: buz kalpli)
(bkz: koku)
istanbul üniversitesi alman filolojisinden mezundur. *
http://www.beyzadurmaz.net/new/kapak_.jpg
koku isimli ajdar vari şarkısıyla alay konusu olmuş, buz kalpli şarkısıyla biraz beğeni toplamış; güzelliğiyle kendine aşık etmiş kişilik.
medya maymunu ve gereksiz olmayan, son derece iyi bir müzikal altyapıya ve sese sahip olan güzel şarkıcı.
tipki ozgu namal'da oldugu gibi bu kizimizda da dogal bir guzellik var. resmi sitesinde ki pozlari gorulmeye deger.
buz kalpli klibinde ki hali kendisine asik etmeye yeter de artar bile.
çok farklı bir soundu olan hanımkızımız. piyasadakilere göre gerçekten farklı. tam eurovisionluk derim ben. buradan sevgili trt yetkililerine sesleniyorum. milletin yırtmacının dekoltesinin peşinden koşacağınıza gençlerin önünü açın önünü.
ismini ilk defa duydugum ve tahrik edici buldugum bir isim...

(deneyen arkadas varsa yassın cidden durdurak bilmiyormu..)
Tipi güzel sesi de güzel hatun hastayısım. *
koku gerçekten çok kötü ama albümün (albumin diye bişey mi vardı protein falan?) diğer parçaları çok güzel.
(bkz: soru sorma)
(bkz: yastığım bilir)
(bkz: bize lüks)
mustafa sandala vokal yapmış uzun zaman sesi gayet güzel
* *
ziyadesiyle tatlı bir hatundur.

görsel
görsel
'buz kalpli' şarkısını söyleyen kız
'koku' isimli şarkıyı söyleyen hatunkız.
mustafa sandalın tek geçerim adlı klibinde rol almıştır.
musti'nin (mustafa sandal) eski vokalistidir, güzel kadındır 2005 yılında o koku yu sürmeyin diye diye ortalıkta dolaşıyordu sonradan kayboldu.
mustafa ceceli'nin o çok sevdiğiniz hüsran adlı şarkının söz-müziğini yazmıştır.

şimdi burun kıvırıp durmayın, istenildiğinde şaheserler de yaratabiliyor...
Acaba kendisi bana Çocukluğumun o masum ve sorumsuz günlerini hatırlatan güzel şarkı benimle oynar mısın adlı çocuk programının jenerik müziğini seslendiren kişi midir diye gece gece beni araştırmalara sevk etmiş kişiliktir.
Bu kokuyuu sürmeeeyiiiin beniii deliii etmeyiin sevdiğimiiin kokusu bu sürüüp süürüüp gezmeyiiin' şarkısıyla yadımda kalan kadın.
güncel Önemli Başlıklar