bugün

2020'de gerçekleşecek olan televizyon gelişmesi.
kaynak ve açıklama yaptığı video: http://bit.ly/2EUOtwF

umarım kanal d yerine tv8'de başlar. ben ekranda eğlenceli işlerin olmasından yanayım ama tüpçü'nün kanal d'si yerine acun'un tv8'i daha rahat bir ortam verecektir, reyting kaygısı da daha az olur. umarım güzel olur, hayırlısı.
Yutupta yapar Ancak.
yapacak olsa şimdiye kadar tv8'de yapardı. o ses'de güzel espriler yapıyor işte, kasmaya gerek yok bence.
başlamaz.
iki liboştan reyting alayım diye terörizm propagandasına göz yuman beyaz show mu?
şu beyaz showun neyini izleyipte eğleniyordu insanlar hala anlamış değilim.
bence yutup'a bir daha cesaret edemez. kanal d'de devam eder.
Izlemiyordum, izleyenlere saygi duyuyorum.
Televizyon açmama sebebiyet veren tek programdı. Onunla büyüdüm çok da severim kendisini bu yüzden beni mutlu eden bir gelişme olurdu.
bana kalırsa kanal d'ye tekrar dönmesi gurursuzluk olur. kendisine kanalının kapılarını açan acun ılıalı'yı bırakacağını sanmıyorum. bence programa tekrar başlarsa tv8'de olacaktır.
Artik eski sov programlarinin geri gelmesi lazim. Zaga, beyaz sov vs...

Simdi tv ler o kadar kotu ki ibo sov u bile ozlettiler amk.
8 9 yasimdan beridir severek izledim talkshow du. Cuma akşamlarını iple çekerdim okuldan gelince hemen başlasın diye. Ne güzel günlerdi.
bazıları saydırmış ama televizyondan haberleri yok sanırım. halkın neşeye, morale ihtiyacı var. beyaz çok kültürlü olmayabilir ama dram izletmekten daha iyidir. ekranda acilen neşeli işlerin çoğalması lazım. yoksa sonumuz iyi değil.
beyazıt öztürkü tekrardan tolk show da görmek beni mutlu eder.
neden kaldırıldıysa ne güzel muhabbet dönerdi, hazırlanan klipleri falan ara ara açıp izliyorum aynı eğlenceyi veriyor.
Cuma akşamlarımın vazgeçilmeziydi başlasa güzel olur.
ilk konuk olarak Selahattin Demirtaş yada kara yılanı çağırır herhalde

Malum bu grup sever böyle tipleri.
her hafta bir album veya film reklami yapmayacaksa baslasin izleriz.