bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Yaklaşık 2 aydır "ben hiç sevemem" adlı şarkısı radyolarda çalan", "duygusal tuzaklar" adlı albümü en sonunda 04/10 tarihinde piyasaya çıkacak "sanatçı".
    3 -1 ... yondertree
  2. 2.
    hani bilgisayarı açarsınız.; işte sözlük, bir kaç forum, msn, vs gibi net işlerinde bilgisayar başında arkaplanda birkaç kere dinlenebilecek, bıktırmayacak albüm. *
    1 ... scarface
  3. 3.
    moğollar grubunun arkasında müzisyen olarak çalışmış, sağlam altyapıyla gelen, ben hiç sevemem şarkısıyla çıkış yapan şarkıcı.
    2 ... fowler
  4. 4.
    arama sorma
    buna hiç gelemem
    beni sevmeyen kadını
    ben hiç sevemem

sözlerini içeren şarkısıyla üne kavuşmuştur.
    3 ... gladio78
  5. 5.
    asıl adı cemil bertuğ sağınç olan, biyografisine bakıldığında moğollardan yavuz çetin'e kadar uzanan geniş bir müzisyen cevresi olan son derece efendi ve düzgün bir kişi.
    1 ... berbay
  6. 6.
    ilk defa kayip isimli parçasıyla tanıdığım grup mu desem sanatcı mı desem ben de çözemedim..fakat şarkısı kulaga gayet güzel gelıyor orası kesin...özellikle ilk klibini çekmiş olduğu kayıp isimli şarkısı..*
    1 ... martyns
  7. 7.
    "iyi bir müzisyen olmak iyi bir yorumcu, ya da şarkı yazarı olunacağı anlamına gelmez" şeklinde an itibariyle götümden uydurmuş olduğum önermenin doğruluğunu kanıtlayan müzisyen.
    1 -2 ... avedis
  8. 8.
    duygusal tuzaklar adlı katiyen akılda kalmayacak, zorlama bir albüm ismine sahip; kendi ismi de en az albümününki kadar zor akılda yeni bir isim.
    -2 ... leggare
  9. 9.
    son kez adlı mükemmel bir şarkıya sahip, başarılı şarkıcı.
    1 ... arude50
  10. 10.
    (bkz: ben hiç sevemem)
    2 ... no promise
kapat