bugün

entry'ler (27)

she s only happy in the sun

ağlamak için neden arayanlara güzel bir örnek. ben harper'ın diamonds on the inside albümündedir.

rte den çocuklara masallar

(bkz: rte den türkiye ye masallar)
(bkz: ulusa sesleniş)

beşiktaş

süleyman seba ve serdar bilgili zamanı hep akıllarda olan türkiyenin 3 büyük takımından biri. fenerbahçe ve galatasaray ile sürekli yarışsada galatasaray'a daha yakın olmaları nedeniyle aralarındaki maçlar herzaman zevkli(!) geçmiştir.

electronica

baadir ve berbay'ın ev arkadaşı. sözlüğe girmemi sağlayan büyük insan, büyük düşünür, büyük şair.

dolu gecen 100 yil

(bkz: madrid idmanyurdu)

bertuğ cemil

dua adlı çok güzel bir şarkıya sahiptir.

adım adım popüler yazar olma rehberi

artist yaz 2255'e gönder cebine sms olarak gelsin. tü*

redwinemania

dogum günü fake olan kişi.

karpuz yaralim da yiyelim

(bkz: yarmak)*
(bkz: götünden uydurmak)

michael jackson

(bkz: michael jackson cocuk sever)*

saddam ın idam edilmediği iddiası

bu olayı yorumlayan yorumcu kazım kanat'a göre ricardinho paşaymış.tigana'da kesinlikle gönderilmeliymiş...

hemserim diyeni cahil ve bilgisiz zannetmek

bir çok sit com dizilerinde * ve günlük yaşantıda arkadaşlar arasınde yapılan espirilere alet olur hmeşerim. yassah hemşerim gibi değişik kalıplara sokulmaya çalışılır. ama aslında o kadar güzel bir yakıştırmadı bu kelime. sıcaktır, samimidir, temizdir...
(bkz: tacettin)

hemşerim memleket nire

(bkz: hemşerim diyeni cahil ve bilgisiz zannetmek)

beyaz bereliler

(bkz: bordo bereliler)

tümer metin

fenerbahce'nin nobreye misilleme yaparak aldığı söylenen futbolcudur. oysaki şu iyi bilinmelidir. nobre fenerbahceden gönderilmiştir. tümer ise transfer edilmiştir. *eger beşiktaşlılar tümere bu kadar kara leke atmaya devam ediceklerde öncelikle beşiktaşın gecen sene son maçında futbol takımının kaptanı kimdi acaba ona baksınlar. kendi kaptanınıza bunu yapmayın yazıktır günahtır. ayrıca fenerbahceye büyük katkı yapacaktır. keşke fenerbahce değilde oda şekerspora gitseydi. ligimize renk gelirdi.

mark hughes

herbalifeın kurucusu mucidi.annesini bir diyet programı sonrasında kaybetmesi üzerine kurduğu herbalife ile ortalığı yakıp kavurmaktadır

giderim

bir arkadaşımdan duyduğum ve begendiğim ve sonradan internetten bilgisayarıma yüklediğim doxan şarkısı.sözler çok güzeldir
(bkz: dönemem kendimle barışmadan)

dünya nın en ilginç golü

hakan şükür 2003 yılında olimpiyat stadında fenerbahceye kafasıyla attığı gol
(bkz: çalışılmış pozisyonlar)

cm oynuyorum o halde varim

ev arkadaşlarıyla oynandığında sonderece zevkli olması ve multiplayer oyunda ev arkadaşının eline verilmesi durumunda ortalarda dolaşan laf öbeği.

prezervatif ile mastürbasyon yapmak

genelde 18 yaş altı liseli gençlerin yapmaktan zevk aldığı olay.nedense birçoğunun cebinde prezarvatif bulunur ve
+ee napcaksın bunla?
diye sorulduğunda cevap veremezler.
(bkz: abazanlıkta son nokta)