bugün

diğer inditex mağazaları gibi indirime girmiş,giyim markası.
5 sene önce indirimde olan bir mont almıştım soğuk kış gecelerinde dışarı çıktığımda hala giyerim kendisini.
Dandik tekstil firması.
über dandik bir marka. iki çift ayakkabı aldım, bir ayda pörtledi, pantolon aynı şekilde. bir gömlek iyi durumda, bir de mont almıştım o 2 yıl dayandı. fermuarı attı en son onunda. çocukken lcw'den mont almıştı annemler maymunlu dönem, ilk okulu onla geçirmiştim. çöp alırsam siksinler buradan. ispanyolmuş, siktirsinler.
ne zaman bu mağazaya girsem kendimi çok hırslanmış görüyorum. Bedenlerinde bir sıkıntı var yani bu açık ve net! M alıyorum dar L alıyorum dar XL desen öyle bir beden sanırım yok. Oysaki çok standart bir insanım niye insanı bunalıma sokuyorsunuz. He gerçi pek tarzım değil kıyafetleri ama yine de şöyle cix şeylere göz gezdirmek istiyor insan. mutsuz olmama sebep oluyor. hırslanıyorum evet ta ki bir LCW mağazasına girene kadar. Oh ne güzel geniş geniş M bedenler, S bedenler. *
(bkz: ibne mağazaları)
(bkz: zara)

edit: ibneler rahatsız.
s bedenlerine giremediğim tek marka.
güzel tarza sahip bir giyim markasıdır. yalnız türkiye de çok sayılı mağazası vardır. istanbul da anadolu yakasında sadece kadıköyde olması ise sorundur.
Güzel markadır fakat anadolu yakasında sadece kadıköy' de yoktur. buyaka - Çakmak da Şubesi vardır.
Bir erkek olarak bazı ürünlerinin çok özel olduğunu düşündüğüm marka. Zara, mango'dan sıkılıp Burberry, armani'ye geçemeyenler için ara geçiş formudur.
Sevdiğim markalardan. Ama bu ara herkes dadandı bu markalara bu yüzden fiyatları biraz daha yükseltse iyi olacak.
Ayakkabıları gayet rahat ve hoş olan tekstil üreticisi.
ispanya merkezli giyim firması. Mağaza içinde çalınan/duyulan house, ambient tarzı müzikler çoğu zaman ilgi çekicidir. Genelde kadın odaklı giyim üretirler. Erkekler için fazla üretim söz konusu değildir. *
Bayan giyim üzerine çalışan mağaza.
Erkek işi pek birşey yok. Ilık diyebileceğimiz türe hitap ediyor.
Ne zaman bir şey begenip bedenini secip almak istesem şunla karsilasitigim siteye sahip giyim markasi.
görsel
Daha ne kadar beklemeliyim begendigim ceketi, kazagi almak icin, söyler misiniz?
Kalitesiz kezbanların kullandığı Marka. Evet.
erkek olayında iyice gay a dönmüş marka. fakir işi.
Benim favori markam.
Çok pahalı değil bence ama millet nedense pahalı diyor.
Aldığı parayı hak etmeyen firma.
Oradan aldığım kotları 4 senedir giyiyorum.
Kapısından giremediğiniz markalara bok atmayın.
Şu güne dek ürünlerinde herhangi bir kusura rastlamadığım giyim firması. Bazı ürünlerini abuk bulsam da, genel olarak oldukça güzel koleksiyonları var. Ezikler bilmez. (Şaka şaka)
Genellikle homolara hitap eden kreasyonlarıyla meşhurdur ama arada temiz delikanlı parçalar bulabilirsin hani anladın ? ;)
online alışverişte sıkıntı olan marka. Bütün bilgileri girip alışverişi onayliyorum ve en son güvenli ödemede yapiyorum. sonunda MasterCard yazıyor yukarda ve boş bir ekran. Bilgisi olan arkadaşlar var mıdir merak ediyorum.
online sipariste yanlış teslimat adresi deyip duruyor anlamını bilen bir arkadaş yardım edebilir mı acaba?
Muhtemelen online satışlarda sadece mağazadan teslimat yapan marka.