1. 1.
    eser yenelerin karısı.

berfu yenenler

berfu yenenler
    3 -3 ... true
  2. 2.
    Kemik torbası.
    3 -5 ... napacuhh
  3. 3.
    hayvan sevgisi oldukça yüksek olan güzel hanım. (evlilik yapacak kadar yüksek hatta )
    6 -3 ... kemalist 24
  4. 4.
    Sisko kocasına ayak uydurabilir.

Sisko koca sizin olduğunuzu farz edin karıniz böyle pozlar veriyor sizle alay eder gibi.
    Hoş değil. Kocasını sevmiyor yani.
    3 -3 ... patronum
  5. 5.
    (bkz: iskeletor)un dişi hali
    1 -1 ... diablo1987
  6. 6.
    Çok zayif be, yoksa güzel kadın. Yüzü falan hoş. Memintolar biraz daha tombikto olsa baya bomba birşey olabilir.
    1 ... creme de la creme
  7. 7.
    Doğum kilolarını oldukça hızlı vermiş hoş hanımefendi. Eşiyle mutluluklar.
    2 -1 ... antimatter
  8. 8.
    karantina günlerinde evde camış gibi yatarken, eşimin youtube da bir dişi canlıyı izlediğini gördüm. meğerse bu kişi eser yenenlerin eşiymiş.

kendisi devamlı konuşuyor eser de arkadan kameramanlığını yapıyor.

umarım karantina günlerimiz uzun sürmez yarappim.
    4 -2 ... tubifex
  9. 9.
    Bir defa youtube videosunu izlemiş bulundum berfuyu salla eserden de soğudum.
    1 ... hayatcicekleracti
  10. 10.
    miss turkey anılarını anlatırken seçmelere birkaç kez üst üste katılıp seçilemeyen adaylar hakkında "demek ki çirkinsin işte yea." minvalinde bir cümle kurarak kendini bitirmiş miss turkey dördüncüsü. aslında aynaya bakınca anlaması lazımdı, miss turkey'de dereceye girmenin güzellikle çok da alakadar bir durum olmadığını. sıradan sıradan tiplerin girdiği havaya bak. bir de allah aşkına, madem youtube videosu çekmeye bu kadar heveslisin o diksiyonu bir şekilde düzelt. ilk defa denk geldim, bir daha inşallah gelmem.
    2 -1 ... murebbeyemeyenmurebbiye