bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kilink tir kendisi, iskeletor nickini kullanir.
    2 ... painkiller
  2. 2.
    annemin ben ufakken bana yakıştırdığı söz.

oğlum yemek yesene biraz şu haline bak iskeletor mübarek.

yıllar sonra bu gün...

annneeee yemeeeekkk !
    daha demin yedin ya be ?
    yemeeekkk ?
    git kendin koy be !.... hizmetçinmi var?
    3 ... mosquito
  3. 3.
    he-man'in belalisi. aslinda bu herif o he-man yavsagini golgelerin gucu yokken yakalasa agzini burnunu kirar ama denk gelmiyordu hic.
    8 ... laz pacino
  4. 4.
    akıllıdır,kurnazdır,aynı zamanda da ibnenin tekidir."hiiiimeeeinnn..." şeklinde böğürmesi en bilinen repliklerindendir bu kemik torbasının.sözüne zerre kadar güvenilmemesi gereken bir karakterdir.
    ... chilavert
  5. 5.
    muhtemelen afrikalıdır, zayıflıktan kemikleri sayılmaktadır, alın teriyle kazanmasına fırsat verilmeyen ekmek parasını kötülüğe başvurmak zorunda bırakıldığı için kötülükle kazanmaya çalışmaktadır ama kas yığını zalim he-man, bu zavallı garibana fırsat vermemektedir.
    ... heycjcalhadiparcami
  6. 6.
    he man'ın belalısı olan, karizma kötü karakter. kafası akla ermeyen bücürüks bünyelerin her zaman kara listesinde olmuştur; her bölümde de yenilip, mına konulup, he man tarafından paketlense de, daha sonralarında da,'' bu sefer de elimden kurtuldun, himeeean, niheaaa'' şeklindeki nuri alçovari tripleri de, kendisine yakışır şekildeki hareketlerinden birisidir, ayrıca gülerken, çenesinin ileri gidip gelmesi de, küçüklükte kafa ermeyişlerin, doğal sonucunda, çizgi filmde de görülüp, ''acaba diğer insanlarda niye olmuyor'' diye düşünülmeye sevk etmiştir kendisi...
    ... faidelibilgi
  7. 7.
    (bkz: iskeletoru gerçek sanmak)
    ... nikiznatimportint
  8. 8.
    kendisi iskeletten ibaret görünümü sergilesede aslında felaket bir kas yığını şeklinde çıkar karşımıza. bir de bana feci şekilde şu gorilli ghostbusters'daki baş kötü kahramanı hatırlatır..
    ... qsefthuko
  9. 9.
    ibnetor kelimesine ilham vermiş karakter.
    1 ... batis
  10. 10.
    (bkz: escalator)
    ... yozishanko