bugün

ablasinin basligini ben acmistim bununkini de ben acayim bari hehe. murat dalkilic'in kader klibinde oynayan kiz. hande soral'in kiz kardesidir ve kesinlikle ondan daha guzeldir.
ablası hande soral ve kardeşi bensu soral bunlar inegöl'lü soral kardeşlerdir, tanırım babaları mobilyacıdır bu iki kardeşin oyunculukla uzaktan yakından ilgisi yoktur, ama günümüzde para kazanılacak yer diziler olduğundan bu sektöre girmişler kanımca, hande'de pek fazla yetenek yok, zaten oyuncu falanda değil işte şans eseri iki üç dizide oynadı zaten tüm oynadığı dizilerde yayından kaldırıldı. yinede hemşerim olduklarından başarılar dilerim kendilerine.
Ne ablasinda ne kendisinde oyunculuk goremedigim kardesler. neye gore yuruyor bu isler bilmiyorum ( aslinda biliyorum ama neeyyyss) ama olmuyor gençler.
ya bi de bunun ikizi vardi sanirim (bkz: bedirhan soral) bitmiyorlar bitmiyorlaar.
Vicdan dizisinde Müge karakterini canlandıran oyuncu. daha önce Yol Ayrımı dizisininde de rol almıştı.
Dişlerine acil operasyon yaptirmasi gereken kişi. Ne öyle yahu, oyuncusun sen, dikkat etsene.
henüz oyuncu piyasasında yeni ve dişlik kullanıyor. ancak ablasından çok daha güzel kendisi. dişlikleri çıkartınca esas güzelliği daha da belli olacaktır. uzun saçları da ayrı bir olay zaten.

ancak yine de manken ajanslarından beslenen dizi sektörünün başka bir halkasıdır kendisi tabii...
boynu bükükler adlı dizi de oynayan ve daha önce murat dalkılıç'ın klibinde oynayan türk sinema piyasasının genç ve güzel oyuncu adayıdır. kız buldum kimindir kimsenin değilse benimdir. allah sahibine bağışlasın.

görsel
hande soral'ın kardeşiymiş.

güzel hanım.
ablası sanırım komedi dükkanı'nda keşfedilmişti. kendisi de arkadaşım hoşgeldinden önce yayınlanan boynu bükükler dizisinde tanınırlığını arttıracak.

güzelliğiyle türkçemi bozan şaheser.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.