bugün

yahu, bunlar cidden kafayı yemiş, kadının teki otobüste durduk yere "Benim ülkemi lezbiyen yapamayacaksınız" diye bağırarak sinir krizi geçiriyor.
lan ülkeyi lezbiyen yapacak olan kim, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz * bir üke nasıl lezbiyen olur ya *

https://twitter.com/ajans...tatus/1698667874481500207
muhahaha herkes delirdi amk.
Cahil kudurması başka Hiç bir şeye benzemiyor ya ahaha.
kültür bu kadar. yapacak bir şey yok !..
Bunu abd’ de, norveç’ te, ingiltere’ de, fransa’ da desen çok ciddi ve yoğun bir tepki fırtınasında kaybolursun.
Ama türkiye’ de söylenebiliyor maalesef.

(bkz: coğrafya kaderdir)
Kodumun cahil dlnclsl. Gay yapabilirler ama lezbiyen mi yapamazlar orasını tam anlamadım? Sen git de cin çıkart hamamböceği, iyi cin çıkarır bizim hocalar, rahatlarsın...
gay lobisinin sloganı. ülkeyi gay yapacaklar. büyük resmi görün kardeşim artık. zaten sözlükte provasını yapıyorlar.
Ülkeler nasıl lezbiyen olur? Ülkelerin cinsiyeti var mı?
Cross dresser yapalım o zaman.
bu iş için para verildiği rivayet ediliyor.
Ülkenin damına konulmuş bunlar lgbt olmaktan korkuyor.Minicik yavrulara cinsel istismar edildiğinde mecliste bir kereden bir şey olmaz rezilliğinden sonra da bağırsaydınız samimi bulurdum bunları.Keşke deliler hastanesini arasalarmış orada.
Bunları gördükçe ben utanıyorum bu ülkeden...

Gelişeceğimiz yerde geriye doğru gidiyoruz...

Allah akıl fikir versin inşallah.
açık hava tımarhanesi türkiye'de gerçekleşmiş sıradan bir olaydır. geçenlerde de yabancı bir kadın, erdoğğaaan diye bağırıyordu. 40 yıllık deliyim ama ben bile bu kadar saçmalamadım. harbiden beterin de beteri varmış aga.
(bkz: boş yapma kemalist)
Frank'ın ninesidir, evet.
ülkeyi arabistan yapacaklardan ülkeyi lezbiyen yapacaklara gelmek, böyle bir açılımı yaparsa ak parti yapar...
mrmuptezel in ninesi veya ebesidir.
hepimiz lezbiyeniz ulan!
Galibiyeti apartmanda 8 numaranın hanımı yasemin ile ağızdan öpüşerek kutladık.
Ben saf değiştirdim, siz kendinize dikkat edin.
Hayatta kuduran islamcı görmekten daha büyük bir zevk varsa o da toplu şekilde kudurduklarını görmek. Seks bile kat kat gerisinde kalır bu zevkin.
Eşşek, damacana, rulman sken heriflerden ahlak dersi alıyoruz.
ahlak bekçiliğine soyunup yetersiz aklınızla ahkam kesip namus distribütörlüğünde embesilliğin gereği yok, matematik ve biyolojik açıdan ülkenin lezbiyen olmasının da mümkünatı yok. kalkıp kuş kadar beyininiz ve çocuk zekâsıyla "ülkemi lezbiyen yapamayacaksınız" diye konuşup komiklik ötesi, acınacak duruma kendinizi sokmayın.

matematik ve biyolojik açıdan derken siz kuş beyinlilerin anlaması için...
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre; 2021 yılında, kadın nüfus 42 milyon 252 bin 172 kişi, erkek nüfus 42 milyon 428 bin 101 kişi oldu. Diğer bir ifadeyle; toplam nüfusun %49,9'unu kadınlar, %50,1'ini ise erkekler oluşturdu.

bu ülkede %49.9 kadın nüfusunun 0-14 yaş grubu (kız çocuk) %11.5 ve 65 yaş üstü kadın nüfusu da %4.5 olduğunu hesap edersek %16 rakamı ortaya çıkar ki; lezbiyen olacak/yapılacak kadın sayısı ülke nüfusunun %33.9 oranına tekabül eder.
nüfusumuz en son 2022 rakamıyla 85.279.553 kişi olduğuna göre lezbiyen yapacağınız/olacak kişi sayısı 28.909.768 kişidir.

bu namus distribütörlerine, ahlak bekçilerine bir bilgi daha vereyim; lezbiyen olmak için kadın olmak lazım. kadın olmanız yetmiyor, biraz da albeniniz olması lazım. 70 yaşında ki kadına/insana kim cinsel istek duyar değil mi?

bir başka konu da tüm ülkeyi lezbiyen yapmak için erkekleri de genioplasty operasyonla vaginoplasty uygulamalısınız.
erkeklere yapılacak vaginoplasty uygulamasını da her erkeğe yapamazsınız. biyolojik, sağlık, hukuk vb (örn: gelişim çağında coçuk gençler, yaşlılar vb) düşünülürse ortalama bu operasyona tabi tutulacak erkek sayısı da 30 milyon kişidir diyelim.

bir vaginoplasty uygulaması ortalama 20.000 dolar (+/-) ve ortaya çıkan rakam 600 milyar dolarlık bir tutar olur.

ara edibüdü: operasyon başarılı olsa ve ortaya olası komplikasyonlar çıkmadığı varsayılmış maliyet.

devam edelim...
senin kasanda 125 milyar doların olsaydı bile sağlık sistemi ülkeni lezbiyen etme projesini finans edemezdi.
her halükarda daha önce lezbiyen yaptınız kadınları ve genioplasty operasyonları da hesap edersek ülkede lezbiyen sayısı en fazla 59 milyon kişi olurdu.
matematik açısından 85 milyonluk ülkede 59 milyon lezbiyen var diye ülkeyi komple lezbiyen olmuş varsayamayız.

edibüdü: böyle akıl ve zeka yoksunu insanlar böyle akla ve zekaya sığmayan konuları nasıl açıyor/böyle davranıyor da bu saçmalamanın altına bizi böyle bilgi içerikli entry girmek zorunda bizi kim bırakıyor?
aslında hassiktir çekilip muhatap olunmayan konu ama bu akılsız ve zekasızlara cevap vermeyerek bunları konuşmayarak, cehaletlerini yüzlerine vurmayarak bunları başımıza bela ettik.
cehaletin cesareti ve gücü akıllı eğitimli insanların onları ciddiye almaması ve muhatap olmamasından gelir. akıllı eğitimli sustukça cehalet kutsanır ve haklılık kazanır, cehalet normalleşir.
Kadın beyin yetmezliğinden krize girmiş kimse olayın farkında değil. Yazık kadına dalga geçmeyin.
Gülsek de buna inanan büyük bir kitle var ve sayelerinde seçimi kazandılar.
bunu diyenler sözde egitim kurumlarinda oglan cocuklarina tecavüz edilmekteydi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar