bugün

benim söylemim. hadi kızın bana, motor falan diyin. ne biliyim mesaj atın. siz o küçük pencereden bakmaya devam edin, bakire olduğu için sevgilinizi melek zannedin.

her önüne gelenle öpüşüp koklaşan, arabalarda parklarda kendini elleten, yok bilmem anal mıdır oral mı her ne boksa ondan yapıp zevkin doruklarına çıkan ama , pipi kukusuna girmemiş kız namusludur, kandırılmış yada sevdiğini kaybetmemek için aptallığına doymadan onun altına yatmış kız kaşadır öyle mi ?

hani bu adam işin kaşarıdır derler ya, işin kaşarları bu devirde bozdurmuyor kendini anacım. her yoldan yürüyüp, daha yeni çıktım evden diyorlar. sizin gibi saflarda
yiyorsunuz. hatta yiyip yiyip doymuyorsunuz.

bekaret önemsizdir, çünkü namus kadının parmak ucunda başlar .
yazık, siz gitmiş iki bacak arasına kadar indirmişsiniz..

moronlar için not : bakireyim.

(bkz: moron)
öncelikle;

(ara: bakire)

konuyla alakalı olarak israrla bakınız;

(bkz: temcit pilavı)
bekaret bir namus simgesi değildir.Bekaret bir kadının eşine verebileceği en büyük hediyedir. Eğer ki bu hediyeyi veremiyor olacaksa ki bu doğal bir durumdur bütün gemileri yakmamak gerekir.
(bkz: mental bekaret)
(bkz: hepimiz bakireyiz)

(bkz: diktirmek)
insanlar yalan söylebildiği için bekaret önemlidir.mesele tek bi yer değil fakat
malumunuz başka anlama yolu yok.
iyi bir jinekolog tanıyan ve en az 150 euro parası olan bayanlar için evet, doğrudur, önemsizdir..
herkes için geçerli olmayan önermedir. kadını erkeğe verilen bir mal olarak gören anlayışa göre malın ilk sahibinin kim olduğunu belirlemesi açısından bekaret önemlidir.
(bkz: bekaretin önemi yoktur az votka vardır)
(bkz: bana da bira ver)
bekaret önemsizdir,insanların ne mal olduğunu gösteren bir başlıktır.
anlayamıyorum, insanları mallarla bir tutuyorsunuz mendil ve cep telefonu diyerek.bekaret önemlidir, çünkü cep telefonunun ikinci elini istemeyiz. bu mudur?
iki insan sevmiş birbirini ilişki yaşamış sonra da ayrılmış, çok zor mu geliyor?
ülkemizde ve bir çok doğu toplumunda (geçmişte ciddi biçimde katoliklerde, ki bakire meryem bir yumurta vasıtasıyla komşu kadınlar tarafından muayene edilmişti ) sadece kadına özel ve korunması gereken bir namus göstergesi kabul edilen bir durum. bir çok okumuş yazmış ve her çeşit herzeden bir miktar yemiş bir sürü erkeğin bile kız arkadaşı'nın 'kız' çıkmaması durumunda üzüntü yaşamasına kendini çaktırmadan içkiye sigaraya vermesine, salakça işlenmiş namus cinayetlerine, iyi giden bir çok ilişkinin, 'kutsal evlilik bağı'yla neticelendirilememesine neden olan durum. erkek zihniyetinin kadını mal olarak değerlendirmesi karşısında, bozuk malı aldığı dükkana (ki dükkan baba ocağıdır genellikle) iade etmesine, dükkan sahibinin ve ortaklarının bozuk mal mantığıyla artık kız olmayan kızı imha etmesine neden olan durum. ve yine 'sukurler olsun ki kafası, amipten ve planktondan daha fazla calışan bazı erkekler de var ' diye de dusunduren durum. ve son olarak 'kadınların bedenleri erkekleri niye binlerce yıldır gerdi', ya da 'cekin pis ellerinizi kadınların bacakaralarından' dedirten durum.
erkeklerin sevişmesinin erkekliğin şanına bir puan daha eklediği, kadınların sevişmesinin "aa kotu kız bu öğ kaka" diye çemkirildiği bir toplumda nah doğru olur bu önerme. Bir insanla ister evlendiğinde, ister evlenirken - kabul ediyorum bu fantizeye girer - ister evlenmeden önce, ister arabada beş evde onbeş modunda istediği kişi ile birlikte olabilmesi kadınlar için lükstür. evet olmamalıdır ama oyledir işte.. Bir erkekle konuşurken görüldü diye kafası traktörle ezilen, eline zehir şişesi verilip intihara zorlanan kızların yaşadığı bir toplumda bekaret önemsizdir diyen zihniyete en çok hangi dünyada yaşadıklarını sormak istiyorum ben.. Eğer belli bir maddi gücün üstündeyseniz evet önemsizdir, kendi kararlarınızı kendiniz alabilecek güce sahipseniz/sahip olabildiyseniz evet önemsizdir. Amerika'da, herhangi bir avrupa ülkesinde evet önemsizdir. Ama şeriat uygulanan ülkelerin birinde veya en basiti türkiye'de belli standartlarda yaşıyorsanız, eeeh yemişim toplumu da kurallarını da diyebilecek güce sahip değilseniz bal gibi de yalan olan önermedir.
neden kızlar sınıflara ayrılırken ya bekaretini kaybetmiş ya da anal oral her boku yeyip de sadece zarını koruyanlar diye ikiye ayrılır ki? bu iki gurubun toplamından kat ve kat daha fazla olan kızlığını koruyan ve o saydıklarınızı da yapmayan kızlar var. bekaretini kaybedenlerin kendini savunmak için bekaretini koruyanları iki yüzlü riyakar göstermeye çalışmaları aptalca. tamam sevgilisi olmuş olabilir bir kızın, ufak tefek de şeyler yaşamış olabilir ancak ufak tefek dedim. oral anal bence vajinalden daha büyük ve her sevgilisi olup zarını koruyan da bunları yapmıyor. diyelim ki yapıyor olsun. yine senden üstün karakterli bu kız çünkü toplum korkusu var içinde. bazı değerlere saygısı var. senin gibi hiç bir değeri toplumsal ahlakı tınlamadan gidip de oğlanın altına yatmamış. üniversite son sınıf öğrencisiyim. yaşları 20-25 arasında değişen onlarca arkadaşım var ve bakir olmayan arkadaş sayım 5'i geçmez. bu da genel toplamda %10 bile etmez. bir erkeğin bakirliğini kaybetse vicdani değerleri bırakırsak kaybedeceği tek şey bir vizite ücreti. sen o vicdani değerleri zaten geçtik de kaybedeceklerine baksak saymakla bitmez. şimdi erkek olmasına rağmen bu adamlar bekaretini koruyabiliyorsa senin çıkıp da konuşman çok anlamsız. başkalarının yanlış yapması hatta senden de büyük yanlış yapması senin masum olduğunu göstermez ki. madem yemişin bi bok otur oturduğun yerde 'he ya bekaret ne ki. yobazlar işte' diyen bir adamla da evlen ama senden en doğal hakkı olan saflık bekleyen kişilere de laf atma. hele hele de adam gibi yerinde duraan kızları da siz riyakarsınız asıl siz orospusunuz diye karalama.
bekaret önemsizdir önemli olan namustur.
eninde sonunda kaybedilecek durumdur o yüzden önemsizdir ve yine o yüzden doğru bir cümledir.
bekaret de önemlidir namus da.
(bkz: ikisi bir arada)
Madem önemsiz bu kadar önemsiz bir konu hakkında başlık açmak niye? Dert olmuş belli...
tercih meselesidir.

evleneceği kızda körü körüne bekaret arayan adam için zerre önemi yoktur zira o kulak memesine kadar yalanmış da olsa bakire olsun istemektedir. sonra bir de kendi kendine kurum kurum kurunur "ilk sahibi benim" edasında. kendini kandırdığını anladığında da çok geç olur fakat böyle insanlara da müstahaktır.

akacak iki damla kana değil de beynen sadece kendisine ait olmasını isteyen içinse çok başkadır. o da ne yazılır ne de anlatılır, sadece yaşanır...
(bkz: mühim olan insanlık)
kimi topluma gore yanlis, kimi topluma gore hakkinda tartismaya bile gerek olmayan tez. ha sozlugun gorusune bakilirsa;

(bkz: yine sicilmis tanimlar mi goruyorum ne)
telafuz eden kişinin kız kardeşine söylenmesi gereken söz.
not:itiraf ediyorum ben bir yobazım bir dogma makinesiyim.
saçma bir cümle.

elbetteki önemlidir. insanların birbirlerinin ilki olması ne kadar güzeldir bir düşünün.
ancak bakire/bakir olmayan insanların söylemi olabilecek cümledir. Bir nevi kendini kandırmadır yani.
(bkz: am benim elletirim bağ benim belletirim) kimse karışamaz .
kimsenin zerre haddi ne değil ! zerre ! kocasının bile .
(bkz: bak yine kabalaştım sözlük)